Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.02.2017, 11:56
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Nasılda duvara tosladığınızda çirkinleşiyorsunuz.yine aynı terhane "ben dedim oldu"zihniyeti utanmadan SIKILMADAN yobaz ve bağnazlığınızı bize yamamaya çalışmanız var ya, tam bir klinik vakıa.Sizden ricam bu tartışmaya belgelerle katılamıyacaksanız uzak durmanızdır.BİR BELGEYİ ÇÜRÜTMENİN YOLU BAŞKA GÜVENİRLİR BİR BELGEYLE ARGÜMAN GÖSTERMEKTİR..İŞKEMBEDEN SALAMALARA KİMSE BAKMIYOR..Resmi Tarih diye doksan yıldır okutulan tarih artık iflas etmiştir.Millet gerçekleri öğrendikce kemal ve zihniyeti selaniğin çöplüğüne atılıyor..esas sizin gibi suyu tükenmiş kurbağalar, ya gerçekleri kabul edecek yada cıbiliyetinizin ait olduğu yere gideceksiniz.Saygi saygi deger insanogullarina

Zitat:
Zitat von ___OZAN___ Beitrag anzeigen
Ya arkadaşım ne belgesi?
Senin belge diye sunduğun şeylerin hepsi,senin gibi insanlar tarafından yapılmış,düzmece kanıtlar.Bence sen ve senin gibiler biraz değişik yerlerden okusun.
Sizlere neden yobaz diyoruz anlıyormusun şimdi.Senin belge diye sunduğun hiçbirşeyin geçerlilik payı bile yok.Neyse ya şu refarandum olsun önce siz bir yenilgi alın,hasta Erdoğanı alıp gidin bu ülkeden,sizin yeriniz arabistan.Tabi onlarda sizi kabul ederse....