Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.06.2007, 01:24
Benutzerbild von 1insanol
1insanol 1insanol ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard ATEIST FIKIR BABALARIN GELSIN !

sana sonkez kisa bir aciklama yapip bundan sonra seni ilgisiz birakacagim.
biliyorum realda itilip kakilan, ilgiden magrum psikoljik takintilarindan dolayi sanalda ilgi cekmek istiyorsun

...seni insan sandigim dönemler sana yeterli zaman ayirip bütün sorularini yanitladigimi bilenler bilir...Sen hatirlayamazsin,cünkü hatirlamak hafiza melekesi ister.... argümani küfür olan senin gibi bir sanal faresine benim gibi fikir insaninin ilgi göstermesi zaman israfindan ileri gitmez!ATEIST USTADLARIN GELSIN!!!
Agzindan salya akmayan, argümani fikir olan, bilginleriniz varsa her platformda onlarla bulusabiliriz!Biz Islam gibi bir dinin mensubu oldugumuz sürece hicbir bilginin sorusunun altinda kalmayiz!Karsindaki Insan Kuran-la tanisali senin taptigin bütün bilim ve bilginlerin güvendikleri diplomalari rafa kaldirmistir.

Bundan Dolayi, iddia edip Diyorum ki, ISLAM YEGANE HAYAT NIZAMIDIR!bunu her platformda elimizdeki kuran`la isbat etmeye kadiriz.

Karga Le$ten,Ari gülden anlar!

Sana Son sözüm :Insan oldugunu iddia ediyorsan tüm bilgin ve dostlarini toplayip benim karsima cikmandir!

Aksi halde, burda 1,5 milyar insanin dinine küfür hakaret etmekle degil Insan olmak, Insan atigi bile olmazsin

Saygi Saygi deger insan ogullarina