Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.06.2015, 00:40
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Bundan öncekiler insanlari satti, insanlari satmak daha kötü diyorum.

Kötü sartlarin iyisini alalim diyorum, baska alternatif yok. Chp kilicdaroglu ölesiye degismeyecek ve 25% den yükselmeyecek gibi. Mhp icin 13% den 16 % cikmak zafer. Kimler gücleniyor? Hdp. Bu durumda en iyi alternatif AKP.
Batininda korkusu olduguna göre vardir Bir is. Evet hdp güclenecegine oyumu AKP ye vermeyi tercih ederim. Ayrica türkiyede son 10 yilda Göze batan pozitif gelismeler var, yani gözle görülen. Bunlar AKP nin basarisi diyorum suanki bilgimle. Türkiyenin özgüveni yerine geliyordu son yillarda. Bunu Chp ve mhp gecmiste basaramadi. Hdp yi hic demeyim. Suan ciddiye alacagim tek parti AKP

bundan öncekiler insanlarimizi satti derken ? kast ettiğin şey ne tam olarak?
Almanya ile 31 Ekim 1961`de imzalanan Türk İşgücü Anlaşması ? Bu ara bundan öncekileri dedigin sene 1961 -$u an 2015 yilindayiz..peki !senin deyiminle satma nedenleri,iki öküz,bes inek,dört davar, bir inek ! öylemi?ba$ka nedeni yok yani!????

Kötü $artlarin iyisi AKP öylemi? sana göre.Hadi bunada peki !!!

Oslo'da Aponun adamlariyla oturup pazarlik masasi yapan kimdi?
Dagdan inenler Haburda PKK $ovu yaparken acili$ diye alki$ tutan kimdi?
Diyarbakirda $ivan perver ve Tatlises kürtce $arkilar söylerken e$lik eden kimdi??
Aponun ihanet mektubu dolmabahcede okunurken alki$layan kimdi?
Kobanide sava$a gitmek icin siniri acanlar kimlerdi???

HDP'nin güclenmesi SENI $imdi neden rahatsiz ediyor??????

bak ne güzel yazmissin 10 yilda göze batan positiv geli$meler diyorsun.
O gözüne son 10 yilda verdigi negativ zararlarida batsin.
Ama niye batsinki undan öncekileri insan satti ya! bunlarda ülkeyi satmi$ kime ne dimi sevtap? ne varki bunda ....

Gercekten KomIksin.kusura bakma komiksin yazdim diye