Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.03.2015, 22:21
Benutzerbild von SevtapTuran
SevtapTuran SevtapTuran ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Off yine

Zitat:
Zitat von feyzade Beitrag anzeigen
hayir görmeye mecbur degilsin. ayni sekilde o turistik bölgelerede gitmeye mecbur degilsin. gitmezsen görmezsinde. öyle yerlerde öyle insanlarin olmasi cok dogal. sende öyle olmiyan yerlere git. neden sürekli baska insanlari kiniyorsunuz? neden sürekli karsinizdaki insanda kusur anliyorsunuz anlamis degilim. bir domuza camurda bulanma diyebilir misin? diyemezsin. ayni sekilde, dünya bakisi bu tür insanlarada, cok cirkinsin senin böyle gezmen beni rahatsiz ediyor diyemezsin. madem rahatsiz oluyorsun, sende gitme. adi üzerinde turistik bölge. turistler geziyor orda. turist olduklari icinde, evde yapamadiklarini orda yapiyorlar.
O turistik yerlerle gitmeye mecburum!

O gittigim yerler atalarimin canini feda edip bizim icin kazandigi topraklar!

Benim dedem ve yedi kardesi canini adadi bu topraklara, elin ingilizi vs gelsinde caninin istedigi Gibi tatil yaparken bizimde onlar var diye uzaklasmamiz icin degil!

Bir taraftan alman hatunlar sikayetci "türkler" laf atiyor diye, öbür taraftanda dikkat cekmek icin coluk cocuk demeden gögüslerini acip plaja seriliyorlar.

Insan gittigi yere biraz saygi gösterir. Misafire gittigin yerde sende ayaklarini masanin üzerine uzatmiyorsun.

En kötüsüde bu avrupanin görgüsüz kismini bizimkilerin örnek aydin avrupali yerine koymasi.

Parali turistler cogunlukla ispanya ve yunanistani maalesef tercih ediyor.

Sen turistlerin oldugu yere gitmeye bilirsin. Ama ben Türkiyemizin her kösesini ondan bundan cekindigim icin gezmemezlik asla yapmayacagim.

Geändert von SevtapTuran (23.03.2015 um 22:23 Uhr).