Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.03.2015, 16:03
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von SevtapTuran Beitrag anzeigen
Temiz giyinsinler ve fazladan et göstermesinler yeter. Iyice sarilmayada gerek yok.

Bilhassa turistik bölgelerde cogunlukla ingiliz turistlerde rastladigim görüntü: erkekler cogu üstü ciplak, kadinlardada El kadar kumas. Cogu asiri kilolu, günesten yengec Gibi kizarmis, terler akan Bir vüdudu görmek zorundamiyim? Böyle Bir grup tekne turu yaparken geldi karsima oturdu. Vücudlar tamamen obezite, her taraf dögme, Piercing , bakarken midem bulandi. Tekne olduguna Bir yerede gidemedim. Sadece saclarini kapatip suratlarina 1 Kilo boya sürenleride igrenc buluyorum. Bir SAC haric her tarafini ortaya segileyen.
hayir görmeye mecbur degilsin. ayni sekilde o turistik bölgelerede gitmeye mecbur degilsin. gitmezsen görmezsinde. öyle yerlerde öyle insanlarin olmasi cok dogal. sende öyle olmiyan yerlere git. neden sürekli baska insanlari kiniyorsunuz? neden sürekli karsinizdaki insanda kusur anliyorsunuz anlamis degilim. bir domuza camurda bulanma diyebilir misin? diyemezsin. ayni sekilde, dünya bakisi bu tür insanlarada, cok cirkinsin senin böyle gezmen beni rahatsiz ediyor diyemezsin. madem rahatsiz oluyorsun, sende gitme. adi üzerinde turistik bölge. turistler geziyor orda. turist olduklari icinde, evde yapamadiklarini orda yapiyorlar.