Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 10.02.2016, 19:33
Benutzerbild von lonera
lonera lonera ist offline
Neuer Benutzer

Ausrufezeichen Savas kimin savasi ?

Arkadaslar iyi aksamlar ;

Almanya da yasiyorum ve Türkiye'yi medyadan takip ediyorum , ve bazi yayin organlarinda katliyam türküsü caliniyor , insanin kendi vatanini savunmasi birligini korumasi ne zaman katliam oldu sunu anlamiyorum AKP 'yi sevmeyen karsi taraf yapilan iyi kötü ne varsa elestiriyorlar. bunu iyi analiz etmek lazim particilik veya fanatiklilik gozetmemeliyiz ayni 18 mart canakkale zaferinde nasil olduysa o ruhu yakalamamiz bir bütün olmamiz lazim ülkenin her vatanindan sehit haberleri geliyor. bu aileler katliyam yapiliyor deyince ne hissediyordur sizce.. Bu Türk - Kürt Savasi degil bu hacli ve osmanli savasi bu gün daha iyi anladim bunu sitenin ismini de verecegim http://www.herzgewinnt.net/ güzel ve seyileli bir site orda gezinirken kullanici adi : lisa911 diye birinin profil resmi takildi gozume bir turk askeri ile cekilmis resmi vardi kiz burda yasiyor sordum kim diye erkek arkadasim dedi aslinda askerlik yapmasina gerek yok ama türkiye ye gitti gönüllü orda savas var ya dedi onu cok seviyorum diyede ekledi bakin bu ruhu yasayanlar su anda ülkemizde savasiyor zaten...