Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.08.2014, 12:37
Ask_Sehidi

Standard

Senden daha küfürbazi mi var lan burda manbee? Ettigin küfürleri unuttun mu lan manbee?
Kausalität der Ursache diye bir sey var lan tahsilli manbee! Türkcesi ormana nasil bagirirsan, yankisi da öyle olur lan manbee!
Ben senin aliskin oldugun dilide konusmasini bilirim lan manbee! Burda bayanlara ettigin küfürlerden cesaret alip bana da ayni yöntemi uygulamaya calistin. Lan manbee, ben 6 yasinda Kenan Evrenin darbe yaptigi zaman balkondan silah namlusunu bana yöneldigini gördüm..
Allah'tan baska kimseden korkum yok lan benim... AKP'lilerin hepsi gelse kac adam eder lan manbee?

AK-ITler ve tayfasinin gücü ancak cocuklara ve kadinlara yeter.. kadinlarin gülmesini susturmaya yeter.. Sen bana ISIT denen terröristlerden bahs et..
Bak AKP ve Necdet Pasa, hastir lan ordan Necdet Özel'den adama pasa mi olurmus! Pasa dedigin adam karizmatik olur, yürekli olur, devletten maas oluyor diye kendini memur olarak görmez.. Memur Özel'in ordusu altina siciyor I$ID'e karsi.. Ama PKK'lilar I$ID CI$ID yapiyorlar...

Neler yazmak istiyorum neler ama, sana söz hakki taniyim ondan sonra devam ederiz...

Geändert von Ask_Sehidi (11.08.2014 um 12:39 Uhr).