Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.06.2017, 01:06
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Sadece Aids tasiyici olmakla kalsan biryerde geberip gidersin, ayni zamanda beyinsel virus taisiyici capulcunun tekisin.benim dengim veya zihniyetime kurban olacak denkte olabilsen neler vermezsinki...buyüzden bana kasinip duruyorsun.paramanyak capulcu iste putperestligin dünyadaki rezilligi bu..Bununn birde öbür tarafi var.ben senin gibi küfür veledi degilimki küfür etmeyi becerebileyim kaltak ..sana Abdülhamidin yaptiklarini anlatsam irfanmi bulacaksin.Cennet mekanin yasadigi dönemdeki vatan topraklarina bak,birde emperyalistlerin usagi siyonistlerin kahramani atanin devrindeki vatan topraklarini karsilastir belkim neler yaptigini o körelmis dumura ugramis beynine anlatabilirsin.

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Aids tasiyici deyil Mal...lan böyle küfür mü olur angut....allahin cezasi iki satir dogru düzügün küfür bile yazamiyorsun,papagan gibi ezberini tekrarla dur hayvan...Allah belani vermis vericegi kadar,bosuna ceza okuyorum

Gec bunlari ! Ähhhh ,Cakma tarihci anlat bakalim....Abdülhamid 30 yil ülkeyi nasil yönetmi$?

Neler yapmi$ abdülhami$?oturarak yönetmedi herahlde...Nasil kurtarmi$ osmanliyi...canakkale savasina e$eklemi gitmi$ atlami,Savasi nasil yönetmis misal,ne gibi emirler vermis askerlere....yada osmanliya kac bin toprak kazandirmi$ ,anlat yobaz...aydinlat bizi