Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.11.2005, 19:18
Benutzerbild von roman
roman roman ist offline
Neuer Benutzer

Standard Enis Kaya!

Son tartismalarda ürettigin düsüncelerin cok büyük bir bölünü cok dogru bulmaktayim(hepsini degil).

Ne kadar da sana bu sayfalarda saldirilar glirse gelsin, kisiligi olan bir kisi yasaminda hep dogrulardan ve hakliliklardan yana sayginligini ve erdemliligini korumalidir.

Son okuduklarimda beni bir daha hayal kirikligina ugratan Özsu hanim olmustur, diger uckur düskünü ve kadin düskünlerini kaale bile almiyorum.

Ben demokrasiden yana olan ve dmokrasinin insana sundugu sayginligina sahip cikan bir insanim ve bu benim yasam ölcümdür.

Demokrasiyi kurabilen ülkelerin demokrasi aynasi Anayasalaridir ve bu tür anayasaya sahip olan vatandaslar anayasalarina sadiktirlar, bilirler ki o anayasa sayesinde toplumun tüm insani nietlerinden yasal ve yasalarla tüm yasamlarinin insan olabilme haklari dünya genelinde güvenceye ve korunmaya alinmistir.

Sana dosca selamlar...

( bu sayfalarda süreklilik halinde yazmyacagim cünkü harflerim cikmamakta)

Ama Özsu hanim ama Osmanlinin gecmisi ile ilgili, ama haremler kimler tarafindan, neden ve nicin kuruldugunu tartismaya acarsa ona elbet yalnizca haremlere degil, tüm kadinlarin dünya genelinde cignenen onurlari ve insani haklari üzerine yazacagim cok düsüncelerim mutlaka vardir.

Sana selamlar sunarim Enis Kaya...