Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.04.2015, 15:29
Benutzerbild von Alphawolf
Alphawolf Alphawolf ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Denizrocky'e hitaben;

Zitat:
Zitat von Denizrocky Beitrag anzeigen
Yolla Adressını Gelmeyenı Sıksınler!!!!!!!!!

Hadı Bakayım Sözünde Duracakmısın??????
Ben de bu '' ŞEREFSİZE'' aynısını yazıyorum mesajlaşıyoruz ibneyle, ama sürekli kıvırıyor, sürekli (!). Yahu yiğidin malı meydandadır demişler, nedne sakınıyor ki? '' Yırtındığınla'' kalacaksın diyor. İzah etmeye çalışıyorum diyorum ki müptezele '' Benim ki yırtınmak değil, zaman daha fazla geçmeden hesabı kapatmak, OROSPUÇOCUĞU olan birini ( delikanlılıkla alakası olmasa da) delikanlılığa sevk etmek, teşvik etmek. Diyorum anlatıyorum '' 2 aydır çalışmıyorum borcum harcım var imkanım yok, işadamı olduğunu iddia eden sensin GÜÇ (!) sahibi olduğunu iddia eden sensin gel '' diyorum ama hala alakaya maydanoz laflar diyor. Ama bilmesi gerekli ki, gerçekten '' ÖLÜM'' olsa ben bu ipneyi bir şekilde gene bulacağım. Şimdi kendi aleminde kendini kandırsın '' nasıl olsa sanal çekirge gibi zıplarım, bunlar öter öter birşey yapamazlar'' diye. Allah'ıma and olsun ben bu ŞEREFSİZİ en ummadığı anda göçerteceğim. Bak bile bile aşikar gözümü budaktan sakınmadan yazıyorum foruma, panoya, kendi mesaj kutusuna hani götümden korkum olsa bütün bunları yapmaya ne hacet. İşadamı olan insan yol yordam da bilir defalarca açık kapı da bıraktım '' beni meşru ya da gayri meşru yollarla yoket yoksa ben seni yokedeceğim'' diye ama TIK yok. Merhamet çok güzel bir duygudur hem de çok güzel bence tüm duyguların temelidir. Ama buna merhamet göstermek yürekten iyi delikanlı insanlara ihanet olur (!)