Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.06.2015, 11:38
feyzade

Standard

Zitat:
Zitat von NurBanu Beitrag anzeigen
DulSeytan sen daha dün bizi Allaha havale ediyordun ahiretde bekliyordun. Bu yazdiklarini o yirtik yerinden uydururken ALLAH AKLINA GELMIYOR MU? Ben sana kac kere yazdim HERKESI KENDIN GIBI DELIK MI SANIYORSUN hahahaha
Lan MIKROP KARI bacak arandan kocaman bir kafa cikardin, üstelidke gayri mesru bir iliskiden ve hala o fesat gözlerin hemcinslerinde. Seni carik suratli iblis, Laranin parmaginin ucuyla itdini sen avuclarinin iciyle kaparsin, delik yerini tikar ümidi ile.

Kimi göstereceksin seytan simdi yoksa bunu mu göstereceksin? Bu bile seni begenmiyor

Lara kim sen kim. LARA senin 7 sülalesini satin alir. Arsiz, gurursuz, namusu bitli dul.
Sen laranin, benim ve diger hemcislerinin iffetimi düsünecegine, git PICINE ANNELIK YAP, cocugun kime baba diyecegini sasirdi.

Biz sana hakaret etmiyoruz ki, yüzü olan insana hakaret edilir. Senin sirf bacak aran degil yüzününde astarida yirtik, bu saatden sonra ne yapsanda dikis tutduramazsin.
Anlasildi senin derdin, abileriminkileri yemeden rahat edemiyeceksin.

Yalan mi?
kendine ve picine baktirmak icin zengin koca aramiyormusun ?
Vaybee Chat odasinda, her doktorum, mühendisim diyene TELEFON NUMARINI DAGITAN SEN DEGILMISIN? Adamlarin is yerlerine kadar arayan, peslerinden kosan sen degilmisin PISKOPAT. Simdi bu ses kayitlarini ve yazismalarini buraya yükleyelim mi
O yirtik yerini, yirt dur TIMI SENI ALMAZ, sen Samaroglanini elinden kacirma diyecegim ama o bile seni begenmiyor hahahahaha. Sen picine baktiracak baska bir keriz ara.
Bak lara sana ne yazmis “Allah belani versin diyecegim ama, zaten vermis verecegi kadari”
Serefsiz, gurursuz, catlak SENI BURDA BEN OYALARIM, haftada aldigin 60 evlilik teklifini beraber degerlendiririz
bugüne dek senin elinden dogru olan bir yazi okumadim. Evet seninle ahirette hesaplasacam hic süphen olmasin.