Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.08.2013, 17:32
Cakabeyy

Standard

O Aile gitsin kendini dövsün....

Ben insanimizi az cok iyi tanirim. bu tür olaylarin oldugu ailelerde maalesef dogru düzgün dini egitim verilmiyor ama dindende vazgecmeyeceksin deniliyor... bu nasil mantik?

yillardir bu tip ailelerin problemlerini gözlemliyorum, halen biri kalkipta kendini suclamadi!

Anne Babalar o kadar suclu ki simdi ki zamanimizda, bunu zaten Pedadog kitaplarinda, gercek yasanmis olaylardan anlayabilirsiniz...

Tabii ki beni burada herkes iyi taniyor, Istegim herkesin IslamI tanimasi, Kur'an, Hadis, Peygamber efendimizin(sav) Hayatini, Islam Tarihini ve Risale-i Nurlari okumalari...

Okuyan tanir, taniyan mutlaka sever.

Ama bir Müslüman Hristiyanliga gectiginde ailenin sucu varsa, ve isin icinde dayak varsa, böyle seylere de karsiyim...

Sen hem dini dogru düzgün anlatma, Anne Babalik görevini yerine getirme, hem de kizini döv!

yok böyle sey, ben bunu nasil kabul ederim?

Büyük bir terbiyesizliktir, kiz sikayet ettigine iyi etmis, Insallah özür dilerler...

Aileler artik diziyi, dedikoduyu birakip kendilerini Aile ici egitim'e, cocuk egitimine, Islami nasil anlatmaliyim? egitimine vermeli.

Geändert von Cakabeyy (07.08.2013 um 17:39 Uhr).