Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.08.2013, 16:18
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von kadingibi Beitrag anzeigen
burdaki asalaklarin isine gelmediginde 60 kisi nin üzerinde izlenmis konu ama sadece iki yorum.

Vurdumduymazligin ve the last time kardesin de belirttigi gibi, burda ki olusumlar kesinlikle planlanmis, ve türk gencligini ucuzlastirma kampanyasi gibi kokuyo !!!

Die Klugheit des Fuches wird fälschlichweise oft überschätzt, da man ihm auch die Dummheit der Hühner als seinen Verdienst anrechnet.. Tahsilli TaylanSadi analasin, Tilki'nin kurnazligi cogu zaman oldugundan fazla degerlendiriliyor, cünkü tavuklarinin akilsizligini da onun becerisi olarak hesaba katiliyor...
Zaten fazla da kendilerini yormuyorlar hedeflerine ulasmak icin. Aziz Nesin'e ateist deyin, kommunist deyin, bir hoca'nin oglu idi deyin, 75'inci dogum gününde kendini 3 tane 25'lik delikanli olarak gördügünü deyin, bir deha mizahci ve yazar literatürist deyin.. Ateist ise, o Allah ile onun arasindaki bir husimet, Allah varken, o duruma karismak ne haddime.. Zaten Ihsan Eliacik'in da belirttigi gibi Emevi-Yezit dini zeki bir insani ateist yapar.. Ama konuyu saptirmayalim..
Aziz Nesin'nin güzel bir sözü vardi. Türk Milletinin %70 aptaldir diye.. Eh zeka da bir entstrümandir, eger kullanmazsan paslanir.. Televizyon varken, Televoleler varken, Hülya Avsar varken, kadin olsa dünyanin en pis sekilde irin sellerine ugramis kaltak bir orospusu olacagi kesin olan, en büyük yalaka Acun Ilicali varken, niye kitap okuyupta zahmet etsinler ki?

Seni özledim Aziz Nesin, dillerim merhametli yüce Allah'im sana senin oldugun o yerlerde seni rahat ettiriyordur, ancak burda bir tane Karadeniz'li bir Temel degil, Tayyip var onun gercekleri senin hikayelerine on basar, onun bu kadar mizahciligini kiskanirdim..

"ülkemi pazarlamakla yükümlüyüm"

"ben penguen değilim , hayvan hiç değilim...bunu kanıtlamak için tüm yasal yolları kullanacağım." (benim favorilerimden bir tanesi )

"konuşma lan.ananı da al git"

"ab’nin asıl adı katolik hıristiyan devletler birliğidir."

digerlerini siralamaya vaktim yok malesef...

Geändert von the_last_time (02.08.2013 um 17:03 Uhr).