Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.02.2013, 23:41
Benutzerbild von sive
sive sive ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von kuul Beitrag anzeigen
elbette bir kahve veya yemekle karsi tarafi tartmak yalniz olur...ama her defasinda senin elin cebine gidiyor karsi taraf ya dur her defasinda sen ödüyorsun bu sefer ben odeyim demiyorsa, iste orada bir art niyet vardir..tabiki her defasinda erkek elini cebine atar, bu bizim toplumda normal olan bir sey, ama sunuda unutmamak gerekir, kimse kimse icin calismiyor, karsindadi senin esin degil sevgilin egil, yeni tanistigin flört etmeye basladigin biri...ki inanin bazilari, bunu senin görevin oldugunu kabullenip tesekkür bile etmiyor..böyle zihniyette cok kiz var maalesef...
Evet anliyorum hangi konuya degindigini , bu kadar ucuz kadinlar ve kendini bu kadar
kücülten Bayan lar var malesef.Bizim cogu insanimiz zaten bir tesekkür kelimesini normal sartlarda bile tanimiyor .Eger ki bir kadin o kadar ince düsünceye bile sahip degilse , ondan uzak duracaksin ve onun ilerisini bile düsünmek istemiyorum.Tanisma döneminde , ilk olarak erkek ödeyebilir ve ileriki görüsmelerde bir Bayanin bunu kendisinin düsünmesi vede kendini o kadar alcatmamasi gerekir vede normalide budur.Cogu Bayanlar ve Baylar ya görüntüsüyle veya mevkisi ile karsisindakinin ona bir mecburiyeti varmis gibi düsünür.
Malesef cok yanlis .Eger bir Baydan ve Bayandan eger o sekilde bir art niye sezmissem
onu orada birakir ve arkama bakmadan giderim , bu hangi konu olursa olsun.

Bir kisi insan olsun dogru ve temiz niyetli olsun , iste o zaman o insana bütün dünyayi önüne sermek istersin.Sirf para konusunda degil, her anlamda bundan daha güzel bir duyguda yok sanirim...