Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.08.2010, 17:48
Benutzerbild von DieWahrheit
DieWahrheit DieWahrheit ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von tautou Beitrag anzeigen
önüne gelen kendini her kendini alim zannederse böyle girdi sicabiliyor demek.

neymis,
kaynaksiz bir "isvecte en fazla tecavüz vakaalari yapiliyor" diye kaynaksiz bir gazete yazisi buraya kopyalanir, ve "gördün mü ya, biz o kadar da kötü degiliz denir.

tabi ya, elin medeni isvecli kizi basina istemedigi bir yakinlasma gelirse, tak gidiyor bunu polise sikayet ediyor, ve bu tecavüz olayi kayitlara geciyor. o kiz da sonra toplum icinde hayatini sürdürebiliyor.

türkiyede tecavüz edilen bir kiz/kadina orospu, kirlenmis, delinmis gözüyle bakliyor. sikiysa git bakalim siirt'te, trabzon'da yozgat'ta "dayim bana kaydi" diye adliyeye. eskiden adliye üzerinden gecerdi. basina böyle bir felaket gelen kiz, isvecli kiz gibi toplum tarafindan ne yazik ki kabul görmüyor. hic mi edebiyat dünyamizla araniz yok? hic mi kanli nigar (hayir, saban'in oynadigi komik kanli nigar degil, sadik sendil'in yazdigi tiyatro oynu) ya da mutluluk adli romandan haberiniz yok?

almanya'da jörg kachelmann tecavüzcü olarak mahkemeye veriliyor. kim tarafindan? beraber yasadigi sevgilisi tarafindan. hadi sikiysa birisi ali kirca'yi tecavüzcü diye birisi mahkemeye versin. adamin videosu cikti, gördük. sevismiyor, kadini tokta delisi ediyor, serefsiz.

sadece ben kendim iki tane türk kizi taniyorum, birisinin babasi yillarca ona tecavüz etti, kizligini aldi, birisinin de dayisinin oglu cocuklugundan ergenlik caginin ortasina kadar irzina gecti. ikisi de asla bir sey diyemedi.

sonra kiytirik birisi gelir "die wahrheit" diye kendini adlandirir, ve agizi olani konusuyor ilan eder.

neyse, eline söyle bir veri verelim de sonra nasil ahkam keseceksin, bakalim:

http://tinyurl.com/2bou24b
http://www.brusselsjournal.com/node/4274

2009 yilinda norvec'in oslo kentinin polisinin aciklamasi. son üc senelik periyotta kayit edilen 41 tecavüz olayinin HEPSI Bati Avrupali olmayan kisiler tarafindan yapilmis, cogu da Kürt ya da Afrikaliymis.tecavüz edilen kadinlarin %90'i norvecli, tecavüz edenlerin neredeyse tamami Müslüman.

Hadi bakalim, ne diceksiniz simdi? sonra Avrupa Müslümanlari sevmiyor. Ulan, en bi ikiyüzlü topluluk olmaya azimle yemin etmis bir grubu kim sevsin? Su forumda bile iki yüzlülük had safhada degil mi?

Sonra adamin biri gelsin, kadina bu konu hakkinda niteliksiz ve yüzeysel bir istatistik ile ahkam kessin. yemezler!

Hem zaten konu bu degil ki? DiWahrheit konuyu neden bu noktaya getirdi, anlasilmaz. Ortada Antalya'da islenmis igrenc bir suc var, bu tartisilirken, birden kendisi böyle sig istatistiklerle geliyor. Yersiz!
Öncelikle terbiyen nasil bir insan oldugunu gösteriyor.

Bir arastirma sonucunu sunduk ki, bilgi alasiniz diye.
Ama sana bu kaynak batti ki, küfürlerle cevap veriyorsun....

Konuya geri döndügümüzde: Tecavüz dünyanin her bir kösesinde ve her türlü insandan isleniyor!!!!
Birkac cahil bunu kürtlere veya müslümanlara has bir suc olarak sunmasi cok yanlis ve yeri degil!!!