Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 12.06.2013, 23:54
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von Zulfiqar Beitrag anzeigen
oc lastosch sana sormazlarmi evemi davet ettin ofise mi diye?

battikca batiyorsun.

sen erkek olsan ofis adresini verirdin ama ofis olmadigini ikimizde biliyoruz

birak artik bu yalanlari.

ps. arkadaslar benim ofislerimde müsteriler haber vermedende geliyorlar. türkiyede almanyadaki gibi degil. bunu türkiyede is sahibi olanlar bilir. distribütör kafasi eser yol üzerindeydim deyip damlar. is ortaklarinin cani sikilir sap diye damlarlar. bu türkiyede cok dogaldir. ama issiz gücsüz ögleye kadar uyuyup ve gece 2ye kadar vaybeede takilan oc lastosch bu konulari bilmez ve yine cakar.

pps. oc lastosch bikmadinmi bu yalanlarinla cakmaya? bak artik "oc" olarak taninacaksin
Burda bir yalan var o yalan da senin. Benim ofisime öyle her gelisi güzel kimse giremez randevu almadam. Biz orda is yapiyoruz. Pazar'da patlican satmiyoruz. Ki o da güzel bir is. Bir de sen yanlis varsayimlar önce kendi kafani karistirma ve baskalarinin kafasini da karistirmya calisma. Randevu alinmadan bir yere gidilmez Türkyie, eger Dingo'nun Ahirina degil de bir bir ofise gitmek istiyorsan.. Bi de yalan konusma Kenan senin ofislerin mofislerin yok.. Sen sifirsin Müllratte, hatta sifiri bile harcamissin.. Kenan ben T.C.'yim O.C'ler T.C'leri kaldirmak isteyinlerdir.. Bir de burda gelmeyen sensin, gelen insan haber verir.. Gerisi yalan dolan hava civa Müllratte..