Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.12.2012, 19:30
Benutzerbild von B0ZGUN
B0ZGUN B0ZGUN ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von beTONIerer Beitrag anzeigen
bencede öyle olmasi gerekiyor.

bozgun arkadas ben su meshur Toni'yim

chatte ve forumda sayisini hatirlamayacagim kadar kari götürdüm.
hepsini bu sekilde kullandigim icin üzülüp burada genc kizlari ve erkekleri uyarmak icin geldim.

akillarini basina toplamalarini istiyorum ama bunlar ögrenmekte zorlaniyorlar.

senin gibi korkmadan dogrulari söyleyen cok az burada.

cakabey arkadas vardi, o dogru söylüyordu ama bana hak verdigi icin onuda hedef aldilar. malesef arkadas üyeligini iptal etti.

buraya dogru konusan arkadaslar gelmesine seviniyorum.
senin gibi düsünenler varsa buraya üye yap arkadasim.
aslında bi gerçek var buraya Türkiye de yaşayan insanlar pek üye olmuyor.. onlara göre burdaki insanlar kendilerine çok uzak... şunu diyen arkadaşım oldu; (kardeşim araba pazarına gidip meyva almaya geldim demek bu) yani burdan tanıdığın kadınla buluşamazsın görüşemezsin diyorlar,, insanlar nette chate giriyorsa bir beklenti olmalı değilmi,, maksat sohbetse kendilerini dinleyecek arkadaşları vardır sosyal paylaşım sitelerinde (hemde ordaki gerçek dostları olacağı için sözlerine deger verirler ve aşağılamazlar hatta kullanmazlar bu kişileri) demekki chate gelen insanın bilinç altında chat'in gerçeği yani kafana göre arkadaş bulma isteği var..(aşk sex için arkadaş.. diğer türlüsü ''real dost olanlar'' dediğim gibi sosyal paylaşım ortamlarında face twitter msn skype gibi yerlerde var zaten) Şimdi bu gerçeğe rağmen ben chate geldim namusluyum diyenden ben şüphe ederim yaa zekasından yada namusundan.. birde derlerki türkiyeden giren kapağı avrupaya atmak istiyor o sebeble kimse bu aşağılamalara göğüs gerip buraya üye olmaz ))