Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.12.2012, 17:56
Benutzerbild von B0ZGUN
B0ZGUN B0ZGUN ist offline
Benutzer

Ausrufezeichen KARAKTER DOGUSTAN GELiR!!!

insan oğlu doğumla birlikte adım attığı dünyada birçok şey öğrenir, mesela alfabeyi rakamları çevresindeki insanların kimliklerini gibi örnekler verebiliriz.. ama insan oğlunun doğuşuyla beraber şekillenen bir takım özellikleri vardır ki biz bu kişilik özelliklerine kısaca karakter deriz.. mesela insana kimse hırsız olmasını, yalan söylemesini, iftiracı olmasını, sevgisiz olmasını vs gibi özellikleri öğretmez, insan bu özellikleri çevrensinden görür ve kendine yakıştırdığını uygular, işte bu o insanın karakterini oluşturur,,
örneğin bir sitenin sahibi ve yetkilisi yetkisini kendi eğlencesine yada çıkarına kullanıyorsa bu onun ailesinden ve çevresinden öğrendiği karakter özelliğidir.. (ELEŞTİRİYİ KABULLENEMEYİP DİLEDİĞİ KONUYU YAYINDAN KALDIRMA) ve yetkisi var diye chat odasına diğer userler gibi saklanarak girmek istediği kişiyi mutelemek istediği kişiyede sıradan biri gibi yazıp belkide ona ASILMAK,, örneğin bir bayana yetkili biri sarkıntı dolu sözcükler yazamaz!!! ama bir yetkili sıradan bir user gibi gelip kendini gizleyerek dilediğini yazabilir ve herkez onu user zanneder değilmi,,, şimdi başımdan geçen olayı size nakledeyim; az önce bayanların yaşlarının büyük olması hatta menopoza girecek yaşta olmalarına rağmen (bunu ben uydurmuyorum profillerinde yaşları var) sitenin chat sayfasında kendilerini prenses zannedercesine gerçek kimliklerini gizleyerek sohbet etmelerinden rahatsız olduğumu yazdım ve bu gizli görevli tarafından engellendim,, şimdi soruyorum siz gizli saklı gelip KARAKTERini ortaya seren bu görevlilerden rahatsız değilmisiniz (NEDEN SAKLANIRLAR?) acaba bilinç altındaki sapıkça fantazileri size yazan userlerden biri bu görevliler olamazmı (NETİCEDE ONLARDA İNSAN) bence bu insanlar gerçekten nekadar komik veya kötü duruma düşeceklerini bilmeden hareket ediyorlar,, şimdi bu yazımı silip benide tekrar engellerlermi merakla bekliyorum saygılar...