Thema: Karima Mektup
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 04.07.2009, 23:21
gelincik02

Standard

Gurur murur yok onda bence, kadinlarla cen cen cene calan adam adam degildirki gururu olsun. Sidik yarisi yapan, kendini kanitlamaya calisan,herkesin zevkine karisan bir zavalli sadece. Zerre kadarcik seviye yok, uzattikca uzatiyor adam dedigin biraz agir efendi olur.Tartisacaksa da seviyeli tartisir onun gibi edebsiz sekilde degil. Bazi insanlara tartisirlarken bile saygi duyarsin cünkü ucuz degildir kullandiklari kelimeler, seviyeyi bozmazlar. Mesela Lapeno nickli üyenin tartismalarini bile zevkle okudum ben (hepsini okumadim kavgalar uzadikca baydigi icin). Ama okudugum kadariyla cok seviyeli ve kültürlüydü, dirty gibi Maganda-Stili yoktu Recep Ivedik daha medeni bu dirtynin yaninda :-) Ikisinde de ayni olan bir özellik var: Elestiri kaldiramiyorlar (ki ben gercekten yumusacik elestirmistim bence:-) ) kendileri herseyi yapabilir ama kendilerine karsi ufacik bir cevap verildiginde aninda abartarak cirkinlesiyorlar.

So bu konu kapandi benim icin ugrasamiycam haftalarca agzi susmaz bu beyinsizin simdi Birde yanina yandaslari gelmis hic cekilmez bunlarin hepsi bir arada. Türkiyedeki ürünler gibi "bir tanesini alsan yanina da bir tane bedava" :-D Bedavadan da gelseler almiyorum kalsin. :-)

Geändert von gelincik02 (04.07.2009 um 23:26 Uhr).