Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 23.10.2017, 23:44
___OZAN___

Standard ...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Ozan diye yazilir -ADAM diye okunur..

ozanla bir cok konuda hem fikir olmasakda ,insan olarak seviyorum..zararsiz biri oldugun düsünüyorum ..benim inancim bana söyle emir ediyor düsmaninda olsa,sana küfürde etse hakliysa hakkini ver....ve diyorki hakksizlik kar$i$sinda sesiz kalan ,zalimlere göz yuman zalimden daha zalimdir.... bunu ögrendigimde 9 ya$indaydim....ve ben hayatim boyunca bu Vijdanla ya$adim....hakkin oldugu yerde asla susmadim mezardan dedem cikip gelse yine susmam....

yanli$ hatirlamiyorsam ozan atheist biri ama sergiledigi davrani$ kuranin emri...Müslümanlarin Allah korkusu var ya citi cikmiyor ...bir iati kalkmasini bilirler sevab alicaklar ya...

bir yeriniz siki$inca Allah kuran din iman diye bir yerlerini yirtanlarin sözde müslümanlarin sesi cikmiyor.....Atheist diye yapmadiginiz kalmadi burada bu Adama .....hic $üphen olmasin Ozan Allah var Allahin varligina ve Kurana inan zere kadar $üphen olmasin...Allahin bizlere gökten indirdigi ve bu pisliklerin din diye ya$adiklari deyil....Kuranin dini altinda bu pisliklerin ya$adigi gibi ya$amaktansa Atheist kal daha iyi, en azindan Allaha olan imanini,inancini ve kormu$ olursun ..

gercek müslüman bir baskasini dinine özendirendir -onun bunun cocukari insnlari dinden iman edtiler....Müslümanim dedigin zaman iyiki sizden deyiliz diyorlar....
Lara bence burada bazı tüplere cevap verme,deli gibi kendi kendine konuşup gitsinler...