Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 13.01.2011, 16:56
Benutzerbild von tekzenci
tekzenci tekzenci ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard 3ter tag

07:00 wecker klingelt...kein bock
08:00 wecker klingelt..kein bock
09:00 wecker klingelt..kein bock
10:00 wecker klingelt..kein bock
11:00 ich dreh mich um..nezli is noch am schlafen...dürtüklüyom uyansin diye...
ben *kalk lan kalk..bi kahvalti hazirla*...nezli kicin dönüp dewam uyuyo...süper, nerde lan bu eski karilar? hani erkekden önce yataktan kalkip kahvalti hazirlayanlar...
11:30 chef ruft an *ugurcugumm..nasilsinn? iyimisin? bischeye ihtiyacin varmi? shey sorcaktim..sitenin durumu ne alemde?*
ben *walla patron son 20 saati siteyi aya kaldirmakla ugraschtim...isin yarisi bitti...diger yarisi artik yarin kadar olur*..
patron *aman gözünü yiyim ugur..elini cabuk tut..reklam müsterileri kacmasin...*
12:30 nezlinin kalkacagi yok...evde kahvaltilikta yok anasini satim..ben gidim shu gecikmisch üc aylik kirayi bi yatirim...
14:30 stehe im büro...müdür yaninda genc bi cocuk masamin önünde dikilio
müdür *ugur..bu arkadasin adi mehmet...bilgisayar mühendisi..sana isinde yardim edecek..*
ben *olur...ne isi yapacak?*
müdür *lan ne bilim bilgisayarda ne yapilir..ögret iste sen napiosan..alla alla...bunu da benmi ögretecem??* cekip gider
mehmete dönüp *annat mehmet .. ne okudun ne ögrendin*
mehmet *walla abi ben aslinda kimya hocasi olmak istiyordum..bizimkiler "bilgisarcidan baskasina bu cagda kiz vermezler" diye illem informatik okutturdular..bende gummersbachta 18 sömesterde bitirdim okulu...program falan yazmayi ögrendim , internet sitesi tasarlamayi falan..cok iyi cizim yaparim..bosch vakitlerimde ormanda jogging yaparim*...
ben *aferim sana kochum..böyle dewam et...simdi isimiz uzun..sen en iyisi git eve bi dinlen ..yarin cok yorucu bin gün olacak senin icin...*
mehmet *oldu abi..* mehmet evine gider
17:30 nezli uyanmisch sms yazio *ulan ne bicim ev bu? yicek icecek yok? banyodan soguk su gelio...*.... hmmm elektrik faturasini da ödicektim...
19:30 eve geldim..nezli hala evde donla gezio...ulan ne miskin bi kari bu? evi bile toplamamisch...attim kapi dischari...cekemem böyle azortik karilari..
21:30 kapi calinio..ev sahibi *ulan ugur...hani kirayi tam ödicektin?
ben *ödedimya..üc aylik*
ev sahibi *ulan 6 ay acigin var*
ben *yok yaw..hani sana gecen ay bizim is yerinden sekreteri yolladiydim..kira borclarini silsin diye*
ev sahibi *yok lan..kari ücüncü postadan sonra nefesi kesildi..bende yolladim evine...kira acigin baya cok*
ben *tamam ben hallederim abi..istersen sekreter bi daha ugrasin..sadece ama anal calisir cünkü ay baschi gelmisch, öyle kanli manli..*
ev sahibi *sahhiimi lan? severim öyle gününde karilari..ne güzel kokarlar öyle özel günlerinde..söyle hemen gelsin..halledelim schu kira ischini*
ben *tamam aga..yollarim sana*
22:30 ulan daha alkol görmedim..baschim agrio...aspirin yok, vodka yok, bira yok, atlicak bi kari yok ortalika..ne boktan ev lan bu?
23:00 yeni tasinan komsunun kapisini caldim .. komsu cikti ... hayirli olsununu yaptim..mahalleye hosch geldin muhabbeti...adam yumosch bischey zaten...taschinmasini bir sise kirmizi scharapla kutladik...adam da bilgisayarci cikti...tam meslektasch yani...sonunda bu shehirdede bi kafadar buldumya, artik ölsem gam yemem
1:30 yatagimda yatiyorum..kafam pervane gibi dönüyor...ulan nezli nerdesin kaltak?