Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 27.03.2007, 17:09
unknown

Standard Iki yüzlü Insanlar ve demokrasi

Demokrasi Iki yüzlülügün simgesi haline geldi Günümüzde.

Daha Önceleri de böyle miy"di Bilemiyorum ama Günümüzde Böyle oldugunu Görmemek Icin ancak Kör olmak Lazim.

Kendilerine " Demokrat " yaftasi vuran Sabalaklar
Türkiye de 301"i anti demokratik Bulup nutuklar atarken Fransa nin Isvecre nin ,Almanya nin ve Nihayet " EU " nun cikrdigi ve cikaracagi Yasalari Cooook demokratik Bulmak gibi Bir Firdöndülüge Imza atmaktadirlar,ve Ne yazik ki O kizarmak bilmeyen Cehreleri ile siritarak Demokrasi Hakkinda Sölev vermek ve Makale yazmak Cesaretini de göstermektedirler.

Bu Insanlar ait olduklari Her ideolojiyi Batirdigi gibi Bu Günlerde demokrasinin de Basini yiyeceklerdir.

Idda ediyorum Avrupa da demokrasi yoktur !..

Avrupa devletleri Bir kac tanesi Haric " POLIS DEVLETI " dir.

Almanya da Yasayan Demokrat Yaftali Hacivatlar Türkiye hakkinda ettikleri sözlerin 10"da birini Almanya Hakkinda Topluma acik Bir sekilde Dile getirseler Kendilerini Türkiye ye Kalkan ilk Ucakta " Seref Misafiri " olarak Bulurlar.

Bu Simdi de böyledir.

Yarin Yasalastigi Zaman Daha Bir Komik olacaktir )

Hristiyan Tarikati Demokrat Maskeli EU Fasistlerini Tekrar Kutluyor Ve Daha Nice Fasist Yasalar Cikartmak yolunda Basarilar diliyorum efendim.

Ayrica Firildak Muhterem Pederlere de demokrasi Asklarindan Ve Cifte standartlarindan Dolayi Tebriklerimi sunuyorum.

" EU "-Orhan Pamuk Ve 301 icin Yazdiklari acikli Makaleler Insanlik Ve Kardeslik Degerleri Ne hikmetse Avrupa nin Fasist Yasalarina Yenik Düsmüstür.

Bu yüzden Onlarin Insanlik ve Kardeslik anlayislari da Karakterleri Gibi Saibelidir.

)

Ibret almaya Heveslidir Hala cogunuz
Yetmezmis gibi Dünya ya ibret oldugunuz !..

)