Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 11.12.2006, 13:46
unknown

Standard sorum senin masallarin

senin buradakilerine anlatmis oldugun masallara inanamami istiyorsun , bende sana masal anlatinca neden inanmiyorsun sorum bu !!

dünya kendi kendine tesadüfen var oldugunu idda ediyorsun ve benim inanamami istiyorsun yada baskalarin.

bende sana bana anlatmis oldugun gibi bir masal anlattim , bir agacin kendiliginden var olusunu sonrada kendiligin sandal olup insansiz nehir üzerinde aktigini.

sen bana inaniyormusun bu anlattiklarima onun cevabini ver bakalim !!!

herseyin bir yapicisi ve bir ustasi vardir.
hic bir ev kendiliginde var oluyor mu !
ilk önce duvarci ustasi geliyor , elektirikcisi , su sistemini kuran , kalörüfercisi , camcisi , catisi gelyior , evin icini döseyen.

her sey kendi kendiligine var oluyorsa o zaman ben benim icin kendiliginden lüks bir sato ve bir villa istiyorum hic bir kurus harcamak istemiyorum !!

allahu teala göz ile görülen elle tutulan birsey degildir. hiristiyanlik ve yahudilikte yada budizimteki gibi birsey degil bizi yaratan allahu teala. senide doga yaratti ilk önce atalarin urangutandi yada sempanze sonrada insan seklini almis. dogru allahu teala seni yaratmadi sen doganin bir parcasisin sende bir anormalikler var

görmedigin seye inanmadigini idda ediyorsun.
akil varmi sende , sende evet diyeceksin.
madem görmedigin ve elle tutamadigin seye nasil inana biliyorsun bu konuda.anten aklini göremiyorsun ve elinle tutamiyorsun.ama aklin var olduguna inanniyorsun. ozaman allaha neden inanmiyorsun. elektrigi görmedigin ve elle tutmadigin halde elektrigin var olduguna inaniyorsun. belkide kablonun icindeki hareket edensey elektrik degilde , kablo bir arac birseyi calistirmak icin. ve hersey kendiliginden oluyor !!

müslümanlari ve sizin kafirleri ayiran tek nokta iste bu.
allahi , meleklerini , cinleri , cennet ve cehennemi görmeden allaha teslim olmak ve iman etmektedir.

sizin gibi cahiller , allahu tealayi , maddelestiriyor.

simdide adam akilli seyler yaz.bos yazilar yazma.senin gibi cahil ile kaybedecek vaktim yok.