Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.12.2022, 11:13
Damoklesschwert

Standard

Siz neyin kafasini yasiyorsunuz ya Allah askina? Bana verinden biraz bende cekiyim.

Diyelim ki, bir kari koca kavga ediyor ve sonra kari kocasinin bütün pisligini ortaya döküyor, senin mantinga göre kocaya suc vermemek lazim.

Cemaat ile bein Istanbul'un imamiyim diyen Erdogan düne kadar beraber yürümediler mi bu yollardan? Ehhh?

Ben Erdogan'a serefsiz dediigim icin hakaet etmis olmuyorum. Cumhurbaskani secilirken, ki 2,5 millyon gecersiz mühürsüz oy gecerli sayidi, cumhurbaskani secilirken, tarafsiz cumhurbaskani olacagina dair namusuu ve serefi üzerine yemin etmemis mi idi?

Tarafsiz cumhurbaskanligi yapiyor mu? Yok! Ehhh! O zaman serefsizin taaa kendisi. Ona da resmi tasdikli serefsizin taa kendisi..

Nerden tutsak sizi elimizde kaliyorsunuz mide bulandirici pislikten. Deveye sormuslar, boynun niye egri diye. Deve de demis ki,nerem dogru ki?

Zitat:
Zitat von turkogluturkiye Beitrag anzeigen
Ayni terhane kafaniz kayaya carpince, küfür hakaret iftira....Lan kacpara vergi verdinde hesap soruyorsun.Kemalist capulcularin 80 yilda yaptiklarinin bes mislini 20 yilda yapti, calip cirparakmi oldu bunlar..kimlerin calip cirptigi ortada 80 yil devlet chp ye calisti heykel dikmekten baska ne yaptilar, is bankasinin hesabini verin kimin paralarinlan kuruldu chp ye neden hisse verildi ....Elinde delilin varsa git mahkemeye ver..illa türkiyeye gitmene gerek yok avrupada yapabilirsin..feto cakalinin argumanlari bunlar...varsa küfür etme cesaretin git adamin yüzüne ede.....

Kötü laf sahibine aittir

Geändert von Damoklesschwert (06.12.2022 um 11:55 Uhr).