Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.03.2017, 00:02
Benutzerbild von YigitAdam
YigitAdam YigitAdam ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard Yuh sana be bumu senin anlayişin...

..;.)) iki kere türkçesini yapıştırdım anlamadın özetledim anlamadın, orginalini ingilizcesi astim halen vali deyip duruyor....-.Yuh sana be bende senin gibi cehalet bataklığına boğulan zavalıya belge sunuyorum....
aslında kemalistlerin nekadar cahil ahmak bağnaz ve zavalı olduklarınızın belgesidir yazdıkların...Derler ya" konuştur cahili, sergilesin rezil halini..Değerli forumdaşlar bu vesileyle senin anlayışı kit , argümanı küfür bir bağnaz olduğunu anlamış oldu...okadar ahmak sin ki sanki bu belgeyi ben yazmışım gibi davranıp bana iftira atacak kadar alçalmışsın...ya bu belge 50 yıldır ortalıklarda dolaşıyor ingiliz devlet arşivlerinde mevcut..sahte olduğunu bugüne kadar neden isbat edemediniz...gitin mahkemeye verin sahteyse tescillensin..bizde özür dilemesini biliriz..aslında kendiniz bile inanıyorsunuzda tapanağınız helvadanda olsa pohtanda olsa o size lazım , o olmasa kimi kullanacaksınız..Ama korkunun ecele faydası yok..kemalist zihniyeti selangın çöplüğuna atıp bu asıl milleti tapanak şövalyelerinin tahakkümünden kurtaracağız..

........AŞAĞIDAKİ.........BELGEDE: M. KEMAL ÖLÜM YATAĞINDAYKEN İNGİLİZ SEFİRİNİ ÇAĞIRIP , KENDİSİNDEN SONRA CUMHUR REİZİ OLMASINI TEKLİF EDİYOR...YANİ İNGİLİZ SEFİRİNE SEN TÜRK VATANDAŞLIĞINA GEÇİP BENDEN SONRA TÜRKİYENİN CUMHUR REİZİ OL DEMEK İSTİYOR!!SEFİR ŞAŞIRIP KABUL ETMEYİNCEDE ÇOK ÜZÜLÜYOR!KAPİTO GERZEK LARA..ADAMIMIZ TÜRKİYENİN İDARESİNİ ALMAYI NASIL RET ETTİ DİYE İNGİLİZ GAZETELERİNDE GÜLÜNÇ BAŞLIKLAR YAYINLANDIĞI AYRI BİR REZİLİK ATANIZ ADINA...

Zitat:
Zitat von Lara__ Beitrag anzeigen
Yaticak yeriniz yok Yobaz..ayip deyilmi yaptiginiz,genc nesilleri zehirleme calidiginiz ayip deyil mi? utanmadan birde bunu islam adina yaptiginiz ayip deyilmi? üstelik zere kadar bilginiz olmadan yapiyorsunuz bunu

sayin YObaz anladigini anlatmakta zorluk cektigin icin ayni kopie'yi yükleyip duruyorsun.Nemdeniz Size yardimci olayim ...

anlatmak istedigi MUSTAGA KEMAL Atatürk casusdu ve Ingiliz Valisi olmak istiyordu demek istiyor ....Yobaz tayfasi Atatürke duyduklari kin ve nefretin belegsi olarak kopie yapip yapip yükler...ampul kalilarda apul catlak ,catak olmasi bu belgenin carpitilmi$ olabilecigini yada ne kadar gercek icerdigini ara$tirilar , bu osmanli artigi yobazlarin daha ho$una gidyor..

okuma yazmasi olan biraz tarih okumu$ birisi bilirki..MUSTAFA KEMAL ATATÜRK Canakkale savasiyla bu carptirilmis yalan haberin cevabini vermistir.Canakkalede ingiliz emperalizimin kar$isina cikan km askerini yürüterk canakkalede düsmani durduran mustafa kemal deyilmidi osmanli askeriyle birlikte?
..Yobaz anlamaz o ayri konu..cünkü yobaz okumas okusada anlamaz ampul kafalilar,ampul catlak

sizlere bu belgenin gercek icerigini yüklüyorum Yobaz da sende bu memleketin icadisin ögreneceksin.

Yobaz bak burda hakkikat yaziyor oku Ampulkafa

http://sinanmeydan.com.tr/index.php?...lar&Itemid=228
...

Geändert von YigitAdam (07.03.2017 um 00:40 Uhr).