Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 21.05.2014, 13:25
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von penalti Beitrag anzeigen
AKP iktidarda kaldığı sürece bu cinayetler devam edecektir. Siz de bu partiyi destekleyerek ölümlerin, cinayetlerin sürmesini, artmasını istiyorsunuz, demektir. Yas tuttuğunuzu söyleyerek duygu sömürüsü yapmayın! İkiyüzlülük sizin fıtratınızda var.
Bu tutumunuzla insanlari AKP li yapmaya zorladiginizin farkindamisiniz.
Ben örnegin hayatimda hicbir partiya oy vermedim.Partilerida savunmam fakat sizlerin bu hareketinizi görünce, karekterim geregi haksizliklara karsi cikma geregi duyuyorum..
insaf edin biraz
AKP den önce kazalar olmuyormuydu? Zonguldakta 90 larda yanilmiyorsam 283 kisi devletin islettigi ocakta öldü, devlet erkanindan oraya bir kisi bile gitmedi

Hastahanelerde insanlar rehin aliniyordu, hatta ölüler bile..Simdi gelismis bircok ülkelerde bile olmayan imkanlar saglaniyor

Sokaklarda dilenciden gecilmiyordu.
Sosyal yardim diye bir deyimi bile millet bilmiyordu..simdi ihtiyaca göre 800 liraya kadar yardim aliyorlar
Sakat insanlari millet evinde zincirliyordu...800 liraya kadar bakim yardimi aliyorlar

80 yilda Bir wc kagitinin bile bulusuna bile imza atamayanlar,simdi Türkiye kendi sosyal devlet olmak yolunda ilerlerken savunma sanayini nerdeyse yeterlilik seviyesine getirmisken,
budenli saldirmalarin, altindaki hinci millet anliyor ve saldiranlarin kötü niyetlerini sezdikce, akp li olmayanlar bile ona oy veriyorlar.
Bunu man kafalarin anlaMASI MÜMKÜN GÖRÜNMÜYOR