Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.10.2014, 01:20
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Sende artik haddini bil!Anlasilmiyor mu saniyorsun,sen ve senin giblerin sadece uno ya olan takintinizdan dolayi yazdiginiz?Sadece uno yaziyorsa yaziyorsunuz,birde arka arkaya?Biraz kendinize ceki düzen verin,bir insana kizginsiniz diye yanlis yapmak zorunda degilsiniz!?
Cunku sadece sen ve Uno kallesce PKK'yi destekliyor.

Zitat:
Bu dünyanin mayasi bozuk,bizim elimizden birsey gelmez!Sen ve nur isimli sahis,burdaki siyasi fikir tartismalarini,mahalle dedikodularina cektiginiz icindir bizim sitemimiz...Hem senin o provakatif,"Kalin kafa" sözünü sana iade ediyorum...Insanlar burda kör degil,kimin ne oldugunu,ne yapmaya calistigini biliyor,sen ve senin gibiler,deve kusuna özene dursun,biz kimin ne oldugunu gördük...Aynasi istir kisnin,senin aynanda bu yazidir,ar damarindan ameliyat ol bence,damar kalmissa tabi?Birde haddini bil!Yoksa bildirirler!Birseylerin arkasina saklanip,kendini erisilmez ve imkansiz sanma,sende bir ölümlüsün,bir fani yani....Ben senin gibi yükseklerden konusanlari cok gördüm,alasagi etmek benim 1 günü mü alir...Simdi icinde insana ait birsey varsa(Ki pek sanmiyorum),benim yazdiklarima yorum yapma.....
ahahaha. komiksin lan, laf atip ''yazdiklarima yorum yapma'' diyen tek canlisin su dunyada. Benim hakkimda da baslik acmis (sagolsun ozelden beni tebrik edenlerin sayisi artti sayende), sonra da bana ''yazdiklarima yorum yapma'' diyor. Nasil ebatta bir beyin vardir sende?

Tekrar soruyorum. PKK bir teror orgutu mudur degil midir?

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Bunlar sadece burada ötebilirler..

Sence Gercek hayatta bu ve bunun gibilerini hangi zeki bir insan kar$isina alip dinler??
Bunlarin reelde ortamlarini tahmin edebiliyorum. Kendi egitim seviyesinde, haftada 1 dus alan, tipsiz tipsiz komunist kizlarla beraber saz calan surekli ''devlet bize bakmiyiii, devlet fasistt'' diyen tipler.

Zitat:
Siz topyekün insanlik düsmanlarini buraya toplayin,yazin,saldirin,ben hepinize topyekün cevap veririm,simdi bir film seyretmek istiyorum,sizde izleyin genel kültürünüz artsin diycem ama,kendi dünyasinda kaybolmu biri ile,bir odun´un pek anlayacagini sanmiyorum......
PKK dusmanligi insanlik dusmanigi oldu, zihniyetini .... )))

Hadi bi sktr git filmini izle ya da kaslarini al renkli ic camasirini giy Unoş gibi chat'te oraya burada kamera ac.

Kendiniz birbirinizin ne mal oldgunu ortaya cikariyorsunuz, ben ise guluyorum )