Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.10.2014, 21:37
___EZEL___

Standard :)))

Zitat:
Zitat von Lara_ Beitrag anzeigen
Dünayanin mi mayasi bozuk Senin mi mayan bozuk ,bunu ben bilemem!benim bildigim $ey kendi mayamin saglam oldugu..!Bana bak benimle köylü sohbeti yapma...
Beni diyer insanlar ilgilendirmiyor,yazimda ,sözümde sana,ayrica bu denli tehdit icerikli yazilar yazan birinin Zeki oldugu söylenemez..bazi $eyleri görmekle kalmasaydin aradaki FARKI anlaybilirdin ,bude demek oluyorki gördüklerin bir i$e yaramiyor
He bu ara tavsiyelerini kendine sakla...bana tavsiyede bulunabilecek kadar samimi deyiliz..

Mahalle kadinlarini anmi$ken Size bu tarz Kari agizli yohbeti kücüklülten aile icindemi ögretiliyor,yani cekirdekten yeti%tiriliyorsunuz

Saygilar LarAA
Gecekten komik oluyorsunuz!Lara,sen bir iki firin ekmek ye,o spastik özürlü beynini gelistir..Cok banal kaliyorsun,Ben zeki oldugumu söylemedim ki?Saf im ben,temiz anlaminda ama...Madem ögrenme güdün var,söylim?Bizi dogustan savasci yetistiriyorlar,yalanciya karsi savas,haksizliga karsi savas,onursuza ve kisiliksizlere karsi savasmayi,daha sonra vatan edebiyati yapip vatan satanlara karsi savasmayi ögretiyorlar ailede...Daha sonra cok büyük idealleri olan insanlar bize;Emperyalizme ve onun yerli usaklarina,Fasizme ve her türden gericilige karsi savasmayi ögretiyorlar...Dogal olarak önümüzde iki yol oluyor,Dogrudan,iyiden vatandan yana olanla,vatan edebiyati,din edebiyati altinda türkiye halklarina karsi olanlarin yolu!Birincisi bizim,insanligin yolu,cennet topraklarimizi,emperyalizmden ve yerli usaklarindan temizleme savasi,ikincisini söylememe gerek yok,anlayan anladi...?Benim gibi düsünen insanlar var oldukca,senin ideolojine tekabuleden herkes,huzursuz olacak...Fakat korkmayin,biz sizler gibi degiliz,sizede dogruyu,güzeli göstermeye adayiz!Ha eger ben bir belirleme yapmissam,belirleme son kelimede olmayabilir,bir bak bakalim,o spastik beynin alacak mi,sana ve senin gibilerine nerde mesaj vermisim?Sana tavsiye,mahalle kültüründen kurtul,avrupada pek prim yapmiyor bu kültür.....