Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 25.10.2014, 18:48
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von ___EZEL___ Beitrag anzeigen
Bu dünyanin mayasi bozuk,bizim elimizden birsey gelmez!Sen ve nur isimli sahis,burdaki siyasi fikir tartismalarini,mahalle dedikodularina cektiginiz icindir bizim sitemimiz...Hem senin o provakatif,"Kalin kafa" sözünü sana iade ediyorum...Insanlar burda kör degil,kimin ne oldugunu,ne yapmaya calistigini biliyor,sen ve senin gibiler,deve kusuna özene dursun,biz kimin ne oldugunu gördük...Aynasi istir kisnin,senin aynanda bu yazidir,ar damarindan ameliyat ol bence,damar kalmissa tabi?Birde haddini bil!Yoksa bildirirler!Birseylerin arkasina saklanip,kendini erisilmez ve imkansiz sanma,sende bir ölümlüsün,bir fani yani....Ben senin gibi yükseklerden konusanlari cok gördüm,alasagi etmek benim 1 günü mü alir...Simdi icinde insana ait birsey varsa(Ki pek sanmiyorum),benim yazdiklarima yorum yapma.....
Dünayanin mi mayasi bozuk Senin mi mayan bozuk ,bunu ben bilemem!benim bildigim $ey kendi mayamin saglam oldugu..!Bana bak benimle köylü sohbeti yapma...
Beni diyer insanlar ilgilendirmiyor,yazimda ,sözümde sana,ayrica bu denli tehdit icerikli yazilar yazan birinin Zeki oldugu söylenemez..bazi $eyleri görmekle kalmasaydin aradaki FARKI anlaybilirdin ,bude demek oluyorki gördüklerin bir i$e yaramiyor
He bu ara tavsiyelerini kendine sakla...bana tavsiyede bulunabilecek kadar samimi deyiliz..

Mahalle kadinlarini anmi$ken Size bu tarz Kari agizli yohbeti kücüklülten aile icindemi ögretiliyor,yani cekirdekten yeti%tiriliyorsunuz

Saygilar LarAA