Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 30.09.2014, 06:42
Benutzerbild von Bosphorus_
Bosphorus_ Bosphorus_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Daumen runter cirkef kadin

Zitat:
Zitat von huhusanane Beitrag anzeigen
Sa um 15:47 ·..........

Bosphorus_ huhusanane@ sen de iyice ortalik mali oldun, yakinda sana hitaben ''ellere var da bize yok muuu'' diye basliklar acilir forumda ;-)
vor 22 Stunden

@ Bosphorus

haddini bilse bana Board da laf atmazdi!!

karaktersiz adi herif gercekten.

o kendi ailesindeki kadilara baksin,

neler yapiyorlar diye, ama onlari zaten görmezsin!

benim hic kötü birsey yaptigim yok,

erkeklerin en kötüsünden birisin sen.

karisndaki bir kiz be kendini erkek sanan adam.

böyle bir kizin adini cikartmakla ne elde

ediyorsunki sen ????????

iste böyle erkekler yokmu kadinin adini cikartirlar

sonrada namus diye kafayi yerler.

senin gibi türk olmaz olsun beeee!!!!!!!

ve hattaaaaaa erkek olmaz olsun.

Her onune gelene aşkım diyene toplum icinde ne deniliyorsa sana da o deniliyor, simdi kosup alelacele o msjlarini oradan silersin gormesinler diye.

Niye kimse asagidaki Lara'ya, SevtapTuran'a vb. gibi uyelere bir sey demiyor? Cunku senin gibi abuk subuk degiller, onlari tanimiyorum ama forumlarda board'da gayet akilli basinda yaziyorlar. Onlara kimsenin de bir sey deme hakki yok.

Benim ailemdeki hicbir kadin her onune gelen adama, hele ki nette, aşkımmm, aşkitommm, bebeğimmm demiyor ; ) demek ki neymis? Kadin var, kadin var. Her kadin ayni degilmis, cinsiyetin arkasina saklanip pislikler yapmaya gerek yokmus.

Sen degil misin asagida kanitini gosterdigim uzere insanlarin en kutsallarina, DİNE, ANNE BABAYA kufur eden namussuzu SAVUNAN? Hatta simdi bile konuyla alakasi olmamasina ragmen, benden ziyade, ailemdeki kadinlara laf atan sen degil misin yavsak, nasil oluyor da kadinlik haklarini savunmus oluyorsun boyle konusarak?

Simdi de efendi kadin ayaklarina yatiyorsun, yatacak yeriniz yok len, insanlarin dinlerini annelerini babalarini rahat birakin, onun bunu malı olmuslar sizi. Madem laf atiyorsunuz, o zaman karsilik verildiginde de zirlamayin, erkek olun, durust olun. Kaldi ki, benim erkekligimi kendin yukarida sorgulamaya calismissin, tabi ki istedigin gibi konusabilirsin ben rahatim, acım yok. AMA, sen baskasinin erkekligine laf atiyorken senin pis bir kadin oldugun neden sorgulanmasin? Kendi sozlerinle kanitlanarak hem de. E gayet de bu hakki insanlara kendin veriyorsun.

Senin savundugun din dusmani, anne baba dusmani oralcı namussuzun sozleri, print screen:

1.

2.

3.

4.

Internette klayve arkasindan boyle konusmak kolaydir, oradaki 3 milyon muslumandan sadece 1'isini yoldan cevirip ayni kufuru ona etsin bu gay arkadasin. ''Islam'ini skim, Allah'inizi skim'' desin. O kisi, bu gay arkadasini oracikta sker. Abartmiyorum. 'Literally'. Bundan da zevk alir seninki.