Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 18.07.2014, 15:18
Benutzerbild von manbee
manbee manbee ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von WpumaC Beitrag anzeigen
su etki tepki görüsüne katilmiyorum. benide burda zaman zaman cok kizdiranlar oldu, ve hic bir zaman bana anlatiklari özellerini buraya aktarmadim. eger bi takim seyleri söylediysemde, daha önce onlarin burada kendileri acikladigindan olmustur.

neden bu kadar insanlarin özelleriyle ilgilenmektesiniz? herkesin kendisine göre bir hikayesi vardir, o insandan haric hic kimseler gercekleri bilemez.

INSAN OLUN ARTIK INSAN!!!!!
doch doch etki-tepki.

bak ben sizin kavganiza karismiyorum cünkü ikinizinde iyi niyetli olduguna inaniyorum. birbirinizi rencide ediyorsunuz. buda bir etki tepki. kimin ilk basta kimi rencide ettigi aslinda fark etmiyor. ama devam ettikce tepki dahada büyüyor ve sonunda küfürler ediliyor.

insanlarin özeline gelince seninle hemfikiriz. bende onaylamiyorum baskalarin özelini buraya yazmalarini.

fark ettiysen asksehidi senin özel bilgilerini yazdiginda sen burada olmasanda ben tepkimi verdim. timeraiser özellikle bir üyenin özelini burada paylasmak icin konu actiginda ben tepkimi verdim.

özel bilgiler konusundada etki-tepki isliyor.

lafi fazla uzatmak istemiyorum ama bir erkek bir kadinin özelini burada paylasmasi benim gözümde daha büyük bir suc ve kinanmasi gerekir. tabiki kadinlarin erkekler hakkinda özeli paylasmasini onaylamiyorum ama erkegin bu konuda fazla cekinecegi bir durum yoktur.

aylardir asksehidi benim ismimi ve adresimi burada acikliyor. simdiye kadar bir üye cikipta bu konuda onu bir kere uyarmadi.

bilmem demek istedigimi anlatabildimmi?