Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 20.03.2022, 20:17
Disi__kurt

Standard 1915 Canakkale Köprümüz Milletimize hayirli ugurlu olsun

Bu Ülke nerden nereye geldigini anliyamayanlar veya anlamamis gibi yapan hainler icin HERKEZIN BILDIGINI TEKRARLAYIM!

Gecmis: IMF in agzina bakan, ondan gelecek paralara muhtac olan bir ülke yönetiminde (Ecevit-Hükümetinden)

BUGÜN: DÜNYA-PROJELERINE imza atan bir Türkiye ye ulastik bu güncel hükümetle.
1915 Canakkale Köprüsüde TÜRKIYE SEVDALILARIN vizyonunu gösteren imza eseridir (ZEKA-GÜCÜDÜR)!

(chp nin halka hizmeti)
Tabi simdi bu chp-lilerin öve öve bitiremedi o
- plastik ibrik
- karton bardak
- bir musluk
kadar önemli degil bu "1915 Canakkale-Köprüsü" ama yapacak birsey yok, idare ediverin
[/url]

Zitat:
Zitat von berhudar Beitrag anzeigen
Bu proje yap islet devret modelince yapilmistir. Devlet bu köprüyü yapan yabanci sirkete gecis garantisi veriyor. Ve hergün milyonlarca dollar zarara ugratiliyor. Yani anlayacagin, bu milletin amina koydu Mehmet Cengiz demiyorum, bu milleti kazigin üstüne oturttu.
Kac ksi gecebiliyormus o köprüden? Devlet nasil olurda hem vergi aliyor hemde gecis parasi? Devletin görevi vergilerle zaten alt yapi yapmak degil mi?
Bu arada AKP devlet degil, hükümet! Atatütk'ün kurdugu ve benim en büyük eserim dedigi Türkiye Cumhuriyeti devletine canim feda, ama varlik icinde milletime yokluk cektiren ve ancak 5'li ceteyi dünyanin en zenginleri eden AKP'nin cani cehenneme. Aradaki farki belli edeyim dedim.

Milli ve yerlilere hatirlatma ! Erdogan'nin hic oglu askere gitmedi! Ikisi de asker kacagi! Dogru ya Ataütükün kurdugu Türk ordusu kafir ordusudur, kafir ordusunda görev yapilmaz degil m?

Ama Kemal Kilicdaroglu'nun oglu askere gitti. Bilmenizi istiyorum.

Devletimiz milletimize her seyin en iyisini sunmasi lazim hemde ücretsiz! Aldigi vergiler bu milletin amina koyan Mehmet Cengiz'e ve milli hovarda Ali Agaoglu'nun cebine degil de milletimize harcansa.

Geändert von Disi__kurt (20.03.2022 um 20:42 Uhr).