Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 08.05.2014, 13:30
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Yaram var tabi,cünkü ben o topraklarda dogdum,o topraklarda her alcaklik yapana kin duydum....Yaram var tabi,sözde ekonomiyi düzelttik adi altinda uydurulan safsatalara,cari acik ne kadar ondan hic bahsedilmeden,yunanistan yalanina sarilmalarini gördüm...
Allahtan KIT var ve heryil parsel parsel onlari satiyorlar,allahtan yap islet devret modelleri var Tünel,köprü ve karayollarini öyle yapiyorlar.....
Ekonomiye iliskin bir yazi sonra yazicam burda,bu ara yogunum birileri gibi,iki üc yandas gazete kupüründen cevap vermek istemiyorum....
Islamiyet cagimizin kukla olmaya muktedir yegane dinidir....
Öyle olmasaydi eger,emperyalistler,islamiyetin yogunluk nüfüsunu olusturdugu yerde iki dügmeye basip iktidarlari degistiremezlerdi....Tunustan-suriye,afrika ülkelerinden-iran a uzanan bir yikim stratejisi cizmezlerdi...
Bugün eger irana tam müdahale edemiyorlarsa,bu onlarin iran müslümanlarindan korktugu icin degil,iran in hic birzaman sömürge altina girmemis bir ulus statüsünden dolayidir....
suan iktidarda olan sözde laik cumhuriyet cercevesi icinde haraket eden hükümet,sirf amerika istedi diye iktidardadir,aksi olsa tipki özal döneminin anap´i gibi tarumar olurdu....Anapli yöneticiler ne zaman kürt sorununu bariscil sekilde cözelim politikasi ortaya atti,o zaman ilk adnan kahveciyle baslayan suikastler devreye girdi.....(bu konu biraz genis bir konu bunu kisaca geciyorum)
12 eylül askeri fasit cuntasi,nasilki amerikali emperyalistler tarafindan ortaya sürüldüyse,o zamanlar sözde aranan fetullah gülen,calismalarina hizli bir sekilde devam etti(hemde ordu karargahlarina 15 km uzaklikta bir yerde)...
Suan amerikada ilticaci ve oturumu yok,ayni zamanda yüzlerce korumayla bir ciftlikte yasiyor?Isin ilginci de su,amerika ne kadar islam ülkesi varsa burda oyunlar oynayip,saldirip,isgal edip,tüm islamistleri dünyaya terörist diye gösterirken,burnunun dibinde olupta,1.5 milyondan fazla müridi olan birine karismiyor?Ilginc gercekten degil mi?
Suan iktidarda olan hükümeti,destek vererek iktidara tasiyan kisi bizzat amerika ve fettullah gülendir,bu kuklalar miyadini doldurdugunda bir baska kukla gelecektir bu asikar....
Hiristiyanlik,ekol olarak varligini rönesans ve reform dönemlerinde yitirmis oldugundan,toplumlar tarafindan cokta umursanmiyor.Hiristiyan ülkelerde yasayip hiristiyan oldugunu söyleyen ve bu ibadeti yerine getiren cok insan yok,iste islamiyet burda devreye giriyor,insanlari korkutarak dine baglayan islamiyetin taktiklerini kullaniyorlar...
Zaten robotlasip monoton hayat yasayan hiristiyan alemi bu fanatik islamcilar(ki suanda bana cevap veren de dahil olmak üzre,amerika ve avrupalilar tarafindan yönetilen islamcilar)Bu tavriyla hiristiyan toplumlari bir araya getirmeye calisiyorlar?Aslinda kurnaz bir strateji,bir tas iki kus var ortada)
Su islamistler nekadar yavuz hirsiz oynamayi seviyorlar?Agzi acildimi,kan ölüm sacan bu fanatik yaratiklar,söz kunusu tartisma oluncada kin kusuyorlar,tipki önderleri gibi...
Fetullah gülen,dersimde 12 eylülden sonra örgütlenmek icin her türlü yola basvurdu,örgütlenemeyince "Bu kizilbas alevilerinin katli vaciptir bunlar imana gelmez!"dedi
Yogun bir tepki alip,kendi sözde ilimli islam kimliginin ic yüzü ortaya cikincada;"bu dersimdeki kizilbas aleviler,aslinda ermenidir ondan imane gelmiyorlar!"dedi
Bu savsatalari cidiye almadigim gibi,sözde tartisma adi altinda alevilere kin kusmani ve insanlari tahrik ederek,seviyesizce saldirmani,senin vahsi katliamci islamist felsefen bagliyorum...Birde sunu ekliyorum;ortacag felsefeleri yerle bir oldu,tarih yeniden yazildi,kopyaci islamist anlayisindan bir kurtulup gercekleri gör,dinler sirf insanlari uyusturmak icin kullanilir,senin beyninde uyustugu icin,uyanman zor ya neyse.....
Yazilarini kismen okudum ana hatlariyla vurgularini gördüm..

Ben kimsenin vatan perverligini ölcmeye kalkmam

Öyle bir selahiyet ve aletimde yoktur

Hangi kimlikten olursan ol yeterki sinirini bileceksin

Halendaha islamci diye zirvalar okuyorum
Bende sana kuklaci, ahmakci,zirvaci, oyuncakci, ekmekci, sömürgeci,diye hitab ederim
Senin kimligini mezhebini söz konusu edip senin seviyene inmem..

Islami terörle yan yana getirme islamifobi islamci vs vs deyimler sömürgecilerin plananidir.Sovyetleri yiktilar yerine islami koydular.Cünkü yer yüzü insanligi haril haril islama kosuyor aradigini islamda buluyordu.Buna engel teskil etmek icin, soveyetler bilincli yikildi.Düsman olarak yerine islam konuldu ..Birileri bu oyuna alet olurken bazileride sizin gibi , Oyun kuranlari degil kuklalari sayesinde Islami Müslümanlari suclamakla sömügecilerin oyununa geliyor.

Sana diyorum ki acan yaran varidi

80 yildir nerdeydiniz?
Acan yaran vardi
Dersimi yerle bireden chp capulcularina neden yaltakcilik ediyorsunuz?

Acan yaran varidi

12 adalari musul ve kerkuku. Bati trakyayi,batumu, lozanda hediye eden satan capulculara karsi neden sesiniz cikmadi Cikmiyor?

Acan yaranvardi
80 yildir 2 milyon azinligin kaymak takiminin yiyip sömürdügü TC icin neden ses cikaramayip sus pus oldunuzda

Bugün garip halkimin cebi para karni ekmek görünce havalara girdiniz.?
(hic calisamayan fakirin bile sosyal güvencesi var, 300-800 lira alabiliyor)

Önceden veremezmiydi devlet?
Neden hastalar hastahanelerde rehin kaliyordu?
Verirdi tabii
fakat
Bu paralarin toplami mason biraderlerin,
Kemalist azinliklarin,
Sömürgeci batililarin cebine iniyordu
YARANIZIN DEPRESTIRILMENIN NEDENI BUDUR.
Gercekten vatan perversen
Senin yarani derpestirenleri görebilirsin

Az degil yilda 500 MILYAR $
bugüne kadar sömürenlerin
ceblerinden ciiyor halkimin cebine ihtiyaclarina harcaniyor..
Bunu göremiyenler ya kördür ya yanlis yoldadir yada ihanetcidir.

Vatanimiz icin kusku duyuyorsak vatanin üstün cikarlari icin kosku duymaliyiz.
Islam bu milletin mayasidir.Varlik nedenlerimizden biridir.Gayri müslim olsaniz bile sadece vatan perverliginizden dolayi Islama düsmanlik etmemliyiz.
Zira Sadri Islam Tüm sömürü sistemlerinin yollarini tikayan
Kula kulluk etmeyi engelleyen
Insanligi hürriyetin zirvesine tasiyan yegane hayat nizamidir.Bu din ne fetonun ne Akp nin ne onun bunun insiyatifinde degildir.
Beseri sistemlerin cürüdügü iflas ettigi bu cagda, ondan baska alternatif olmadigini entelektüel dünya aydinlari bile anlamisken, bizim hazinenenin üzerinde acliktan alternatifsizlikten kivrananlar gibi birbirimize saldirmamiz.sömürgecilerin degirmenine su tasimaktan baska birsey ifade etmez.
Bunlar benim görüslerim, daha iyi alternatifim var diyenler varsa buyursunlar onlari anlatsinlar.ona buna saldirmadan bunu yapanlara saygi duyariz.

Yok kalkip islama olan kin ve nefretinizi onu bunu bahane ederek ortaya döküp, hürriyet adina özgürlük adina sömürgecilerin öncü gücleri gibi calisirsaniz ,bunu artik kimse yemez.
Böyle sapikilasyon zihniyetin agzina ot tikamayida pek ala biliriz

Saygi sygi degerlere

Geändert von turkogluturkiye (08.05.2014 um 13:40 Uhr).