Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.05.2014, 00:32
Benutzerbild von turkogluturkiye
turkogluturkiye turkogluturkiye ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von __CENK__ Beitrag anzeigen
Aptallik baki degil sanirdim,meger örümcek beyinlilerde baki imis?
Bir insanin;yazmasindan,konusmasindan ve tavrindan,o kisinin psikolojisini anlayabilirsiniz?
Islamci rasizm diye bir kavram doguyor artik,bir önceki asirda alman hegomanyasi altindaki Türk burjivasi,gördügü büyük dünya rüyasini,islamci sahtekarlar araciligiyla sürdürüyor....
Size arastirmaniz icin bir örnek;Amerika herhangi bir ülkeye müdahale ettiginde(ki özellikle türki cumhuriyetlerinde)mutlaka su üc kuvvet orda var;1 soroz,2 Gülen okullari,3 CIA ...
Bu organizasyonla kemirmeye baslayip,sonrada istedigi gibi degisiklik yapiyor....
Söyledim ama yine söyliycem,cünkü basma kalip zihniyetler hala anlamamis?Su ana kadar Israil le en cok ticari anlasma yapanlar bu islamci hükümet....
Söyledim ama yine söyliycem;Cumhuriyet tarihinden beri yapilan tüm yolsuzluklarin,3 mislini bu islamci rasistler gerceklestirmistir....
Donuna kadar soyulmus bir toplumun, tuvalet kagidi örnegi vermesi normal....
Sen körsen,sana gösterecek birsey yok bence,üc maymun heykelini al,aksama kadar onlarla calisma yürüt...
Sözde abd ye ve israile cobanlik yapmiyorlarmis?Günün fikrasi olabilir bu bence,Irak savsinda,amerika bombardiman ucaklarini nerden kaldirdi?
Füze savunma sistemlerini nerde kuruyor?Kimin askerinin kafasina cuval gecirdiler?
Irak savasinda Türkiye ne kadar para aldi amerikadan?
Siz anca iki üc cocugu kandirirsiniz!Sirtini amerikaya vermeyen hicbir hükümet türkiyede iktidarda kalamaz....
Neden kacamak oynuyorsun be zavali

Yaran varmis ki üzerine alindin

Ben hicbir hükümeti savunmuyorum

Ben hicbir beseri ideolojinin hovardaligini yapmiyorum

Sadece realiteden bahs ettim

Bu sisteminde bu sistemi kuranlarlarida elestiririm hatalarini aslanlar gibi yazarim.

Bu demek degildir ki , dogru yapilanlari ketm edecegim

Mevcut Hükümet kemalist sistem icinde kurulmus laik kavramlara bagli hükümettir

Hicbir zaman Islam partisiyizde demedi

Bu baglamda bunun yanlislarini kimse Islama mal edemez.

Icerisinde dindarlar olabilir

Bu gercegi degistirmez

Fakat agzinizi actinizmi islamci diye salyalariniz etrafi rahatsiz ediyor

ISLAM KIMSENIN INHISARINDA DEGIL
O YEGANE HAYAT NIZAMIDIR
CÜRÜMEYE YÜZ TUTMUS BATI EMPERYALIZMI ISLAMI TERÖRLE YAN YANA KOYARAK INSANLARI ISLAMDAN UZAK TUTMAYA CALISSADA BUNU ONLARIN YERLI KUKLARININDA YAPMASI TÜRKLUK ADINA YAPMASI, AHMAKLIGIN DEGILSA HAINLIGIN DANISKASIDIR

Be sömürgecilerin kuklalari !GENELE YAZIYORUM

Neden batida Hiristiyan partilerine hiristiyanci demiyorsunuz?
Dünyada insanlari en cok katl eden onlar oldugu halde ölüm makinalari onlarin oldugu halde hiristyanci musevici teröristler diyemiyorsunuz
Diyemezsiniz cünkü onlarin kuklasisiniz
Farkinda olarak veya olmayarak onlara hizmet ettiginizin farkinda bile degilsiniz

Neden ülkeyi 80 yildir batinin kuklasi sömürgesi yapan, Siyonis israili ilk taniyan kemalistleri kinayamiyorsunuz#

Neden

Türkiye 10 cente muhtacken, Basbakan cilintonun karsisinda elpence dururken

IMF ye dilenirken

Hastalar hastahene kapilardinda ölürken

Cenazeler hastahanelerde rehin kalirken

Yer yüzünde cinganelerle Türkler ayni gözle bakilirken gikiniz cikmiyordu

Milli gelir 240 milyar$
(840 Milyar cikincami havalariniz cikmaya basladi

Yok efendiler yok bu capulcular vatan millet diye diye Türkiye yi bugüne kadar sömürenlerin degirmenine su tasiyorlar

Iste Kemalist zangolar
Fetocu zangolar#
Mason biraderler= Bati emperyalizmi Siyonizm idealleri..

Artik sizin ayaklara deniz suyu vurdu

kendi zavali perisan halinizi görmeden milleti salakmi saniyorsunuz.Aynaya iyi bakin yüzeysel degil aradiginizi görebilirsiniz

Saygi saygi degerlere

Geändert von turkogluturkiye (07.05.2014 um 00:50 Uhr).