Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 06.05.2014, 23:36
Benutzerbild von __CENK__
__CENK__ __CENK__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Aptallik baki degil sanirdim,meger örümcek beyinlilerde baki imis?
Bir insanin;yazmasindan,konusmasindan ve tavrindan,o kisinin psikolojisini anlayabilirsiniz?
Islamci rasizm diye bir kavram doguyor artik,bir önceki asirda alman hegomanyasi altindaki Türk burjivasi,gördügü büyük dünya rüyasini,islamci sahtekarlar araciligiyla sürdürüyor....
Size arastirmaniz icin bir örnek;Amerika herhangi bir ülkeye müdahale ettiginde(ki özellikle türki cumhuriyetlerinde)mutlaka su üc kuvvet orda var;1 soroz,2 Gülen okullari,3 CIA ...
Bu organizasyonla kemirmeye baslayip,sonrada istedigi gibi degisiklik yapiyor....
Söyledim ama yine söyliycem,cünkü basma kalip zihniyetler hala anlamamis?Su ana kadar Israil le en cok ticari anlasma yapanlar bu islamci hükümet....
Söyledim ama yine söyliycem;Cumhuriyet tarihinden beri yapilan tüm yolsuzluklarin,3 mislini bu islamci rasistler gerceklestirmistir....
Donuna kadar soyulmus bir toplumun, tuvalet kagidi örnegi vermesi normal....
Sen körsen,sana gösterecek birsey yok bence,üc maymun heykelini al,aksama kadar onlarla calisma yürüt...
Sözde abd ye ve israile cobanlik yapmiyorlarmis?Günün fikrasi olabilir bu bence,Irak savsinda,amerika bombardiman ucaklarini nerden kaldirdi?
Füze savunma sistemlerini nerde kuruyor?Kimin askerinin kafasina cuval gecirdiler?
Irak savasinda Türkiye ne kadar para aldi amerikadan?
Siz anca iki üc cocugu kandirirsiniz!Sirtini amerikaya vermeyen hicbir hükümet türkiyede iktidarda kalamaz....