Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.11.2014, 21:51
Benutzerbild von Lara_
Lara_ Lara_ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von sadesohbet Beitrag anzeigen
benim ölümden korkum yok. bugün asure gecesi, okunmasi gereken bir dua var. muarrem ayin birinde okunan bu duayi bir kimse asure günü okursa , ölümden onu emin kilar.

benim ölümden korkum yok lara. sen benim kilim dahi olamazsin. sen benim cöpüm bile olamazsin. senin henüz hala tirmandigin yoldan ben daha yillar önce döndüm bile. zerre kadar bana zararin olamaz. zerre kadar bana dokunamazsin. zerre kadar bana aci veremezsin. ama senin yazilarina bakilirsa, ben sana bayagi bir aci vermissim.

boguldukca cirpiniyorsun, cirpindikca boguluyorsun. senin kac tane nikin var, bir Allah bir kendin bilirsin. ama ben, muhtemelen tek olarak, burda nasilsam, gercek dünyada da aynen öyleylim. ich habe es nicht nötig mich zu verstellen. ich habe es nicht nötig, meinen frust im internet an irgendwelchen unbekannten menschen rauszulassen, nur weil ich im wahren leben zu feige dazu bin. du hast nicht die kleinste, nicht die geringste ahnung wer ich bin, noch weniger weißt du was ich alles drauf habe. LARA DU KANNST MIR ÜBERHAUPT REIN GAR NICHTS! du bist einfach nur eine erbärmliche dumme frau. armseelig, hilflos. eine frau die sich mit ihren lügen durch das leben schläft. eine frau die niemals den weg wusste. sen benim ayakkabilarim altindaki kir bile olamazsin.

hadi simdi cene calmaya devam et, ne senden ne baskasindan zerre kadar korkum yok.
sen bu cümlenin ne demek oldugunu dahi bilmiyorsun.
du machst dich lächerlich aber du bist zu dumm um das zu merken.
so bitte schön bühne frei für lara die verrückte, lara deren cola geschichten niemals enden, lara deren hotel geschichten niemals enden. lara die ex freundin von man_bey dem playboy von vaybee. hadi lara. hala burda sürtüp gezinmen bile senin ne oldugunu belli ediyor.
sürtün bakalim, nereye kadar sürteceksin.
über dich kann ich nicht mal mehr lachen, so erbärmlich bist du.
Ölümden korkun olmaz tabi.ölüm senin icin paklik olur temizlenmi$ olursun
Kil yumagi Seni sanirim alevisin a$ure dagittigina göre imana mi geldin Edepsiz,hayidir ecelin mi yakin gebericen mi....Kuduz köpek gibi forumda insanlara saldiran sensin simdi duygu sömürüsünemi ba$ladin asalak KARI ..Bu kacinci nikin senin forumda Edepsiz..
Koca diyeyakinda agaca cikacaksin.. Bak agzini amadigin sürece $ansin olabilir! Agzini actigin zaman hic $ansin yok benden söylemsi ...Akilli bir Adam SENI m....icin bile almaz.
Asalak kari sana ne el alemin nikinden senin kendi hayatin yok mu kil yumagi ;herkezi kendin gibi gerizekalimi saniyorun ZEVZEK SENI