Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 09.02.2013, 18:55
Benutzerbild von Filiz_
Filiz_ Filiz_ ist offline
Benutzer

Standard

Zitat:
Zitat von kuul Beitrag anzeigen
bakiyorumda erkeklere cok siddetli saldiri yapiliyor. Özellikle bu sitede bulunan erkeklere...Iyi hos madem buradaki erkekler dediginiz gibi, o zaman ne diye burada vakit geciriyorsunuz, sadece kadinlarla mi yazisiyorsunuz, bu sitedeki kadinlarin en az yarisi ki daha fazla olduguna eminim yine bu sitedeki bir ya da bir kac erkekle bulusmus telefonlasmis flört etmistir...O zaman sizin de bu sitede betimlediginiz erkeklerden ne farkiniz var!, öyle ya farkli olsaniz onlarla bulusmaz flört etmez, cikmazsiniz...Yani genelleme yapmak cok kötü bir yaklasim, ayrica erkek icin söyle olsun böyle olsun diyorsunuz, ok olsunda aynaya bir bak bakalim, acaba tarif ettigin o erkegi hakediyormusun, veya onun ayarinda bir kadin misin....Konuya dönersek, türk erkegi türk kadini istediginde zaten mevcut bir anda oldukca azaliyor, bunlarin icin de az cok anlasabilecegin birini bulmak, iste bu loto tutturmak gibi bir sey...tutturabilene ne mutlu diyorum. ne olursa olsun kendinden emin bir kadin, kendini iyi yetistirmis bir kadin cikipta ben de bir öküze asik oldum sevdim demez diyemez, cünkü sectigi aradigi kriterler daha mantikli daha gercekcil olur, ama isin özünde tüm kadinlarin büyük bir bölümü kabul etmesede kendilerine maco görünen, maco gelen sert erkeklerden hoslaniyorlar ve onlarla birlikte oluyorlar, sonra isler ters gidince de onu sucluyorlar...iyi de o adam basindan beri öyleydi, sen gözlerini acmadiysan o ne yapsin.
Oh jee, ich verstehe jedes dritte Wort nicht... :-O
Vielleicht haben meine Großeltern ja Recht mit der Annahme, dass meine Türkischkenntnisse in den letzten paar Jahren flöten gegangen sind... :-P