Thema: Korkuyorlar;
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.12.2017, 21:45
seyrangah_06

Standard

Zitat:
Zitat von __EZEL__ Beitrag anzeigen
''Cahil ile tartışırken söyleyeceğin her söz,ateşe atılmış bir odundur aslında.''/TOLSTOY
Bu adamın derdi,tartışma yürütmek veya siyasi polemiğe girmek değil ki.Bunun derdi,kızdırmak,karşısındakini hataya sürüklemek,iftira atmak,yalan söylemek vb. şeyler.Bende silip gittim ama geri geldim,baktım Reza pezavengi konuşuyor,bunların açıklarını bir bir döküyor,bu durumu iyi değerlendirmek gerek diye düşündüm.Kılıçtaroğlunun açıklamaları ve yüklenmesi de cabası tabi.Bunlar gitmeli bu ülkeden,vatan bunlarsız daha güzel olacak.Bunları iktidardan indirmeye bir okyanus gerekiyorsa,bende damlayım,sonuna kadar mucadele,zafere kadar savaş...
Bu yavşağa cevap vermekle onu meşru kılıyoruz o kadar.....
Dogru söylüyorsun, zaten psikopat cola hikayeleri ile insanlarin kafasini mikti burda..

Bak Ezel üzüm üzüme baka baka kararirmis derler bizde..
Reza dedinde, Reza Amerika da birine atlamis, Ensar Vakfi misali atlamis. Dedesinden ögrenmis, memurla orospunun parasini bastan verecksin nasihatini uygularak, AKP'nin Ensar Vakfi Türkiye'yi oglan ciftligine, bu pezevenkte orospuyla, memurun parasini bastan vermek lazim diyerek Türkiye'yi kerhane'ye cevirdi...

Hücre arkadaşından Zarrab'a tecavüz suçlaması (okumak icin tiklayin)

Hücre arkadaşından Zarrab'a tecavüz suçlaması
ABD’de “tanık” olan İran asıllı iş adamı Reza Zarrab'ın ABD'de cezaevindeki hücre arkadaşı, Zarrab'ın kendisine tecavüz ettiğini ve cinsel istismar uyguladığını iddia etti...

Geändert von seyrangah_06 (07.12.2017 um 22:06 Uhr).