Thema: Korkuyorlar;
Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 07.12.2017, 17:45
__EZEL__

Standard

Zitat:
Zitat von seyrangah_06 Beitrag anzeigen
Haklisin, ancak 60 bin de olsalar, dogrulari gümbürtüye getiremezler.

Viyenna'li bir yazar vardi Marie von Ebner-Eschenbach diye. Demisti ki dünyanin problemlerinden birisi de zeki olan zeki olmayanlara karsi sonuna kadar diretmedigidir. Esegi fazla översen kendini yaris ati sanarmis..
Bunlarin karsisina dikilme vakti geldi de geciyor bile. Biz Kerbela'da Hakk icin kellesini veren bir milletiz, hirsizlara mafya vari "reis"lere mi karsi koymasini bilmiyoruz? Onlar da bu milletin kim oldugunu ögrenecek..

Ama genel olarak haklisin. Benim derdim bu cola'ci degil, ben bunun üzerinden bu zihniyetin ne kadar tehlikeli, geri kafali ve menfaatci hirsizlar oldugunu gösteriyorum...

Aslinda dün öglen nickimi silecektim, ama bir müddet daha veriyorum kendime...
''Cahil ile tartışırken söyleyeceğin her söz,ateşe atılmış bir odundur aslında.''/TOLSTOY
Bu adamın derdi,tartışma yürütmek veya siyasi polemiğe girmek değil ki.Bunun derdi,kızdırmak,karşısındakini hataya sürüklemek,iftira atmak,yalan söylemek vb. şeyler.Bende silip gittim ama geri geldim,baktım Reza pezavengi konuşuyor,bunların açıklarını bir bir döküyor,bu durumu iyi değerlendirmek gerek diye düşündüm.Kılıçtaroğlunun açıklamaları ve yüklenmesi de cabası tabi.Bunlar gitmeli bu ülkeden,vatan bunlarsız daha güzel olacak.Bunları iktidardan indirmeye bir okyanus gerekiyorsa,bende damlayım,sonuna kadar mucadele,zafere kadar savaş...
Bu yavşağa cevap vermekle onu meşru kılıyoruz o kadar.....