Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.10.2013, 15:16
the_last_time

Standard

Zitat:
Zitat von zerrecikler Beitrag anzeigen
iiiiii cok igrencsin. senide süzgecten gecirdim, ne sandin sen? senin cocuksu oyunlarina kanacagimi mi sandin !?

ne o, kendine yeni bir arkadas mi buldun ? yazik, garibim ne yapsin, gelen vuruyooooor, giden vuruyooooooorrrrr
Kenan gibi müslüman bir homoseksüelle, pardon bi-seksuelle bana karsi simdi itifak mi kurdunuz?
Bak zerrecikler Kenan denen su tikim boylu kurbaga pörtlek gözlü, sözum ona "ceketleri iliklettiren" Mr. verri impartentin beni kiskandigini, her yönümle, buna dis görünüsüm de dahil, Misir'daki sagir Sultan bile duydu! ben bir takim elbese giyindim mi "Hekimoglu misali, bir omuzdan bir omuza on parmak ister" bunun gibi charlie chappuling gibi takim elbiseyi rezil etmem! Allah'a cok sükür Allah su pörtlek kurbaya on bin kez fark atacak kas göz agiz yüz vermis!
Amma Allah bana herseyden önce tevazu (Bescheidenheit) vermis! Pir Hünkar Haci Bektas-i Veli'nin Makalatname' sinden de dedigi gibi yükseldikce enginles misali..
Bir KURT ADIRDAN BIN TANE IT HAVLAMAZSA KURT SAYILMAZ (Türk atasözu)
Onun havlamasina bakma havlayan kopek mi kurbaga mi isirmaz!

Ben Dallas ile senelerden beri dostuz! Kimi zaman farkli düsünsek bile, bir birimize karsi her zaman saygili davrandik gelmis Dallas bana Abfuhr vermiste Mus'ta! Allah bu biseksuelli yine konusturdu.. Iki delikanli arkadas serefine icerler! Abfuhr ancak escinsellerde olur, ya da Müllabfuhr'da! Bizde hic bir yok Evvel Allah! Onda her ikisi de var!

Bak sana dostane ikinci nasihattim! Körle yatan $a$i kalkar! Senin de gözlerin pörtlemesin!

Geändert von the_last_time (14.10.2013 um 15:22 Uhr).