Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 14.12.2017, 00:47
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

[quote=seyrangah_06;2124127]Helal olsun sana Lara, senin bunlarin alayindan daha yüreklisin... Dogru yoldasin, bu yolda her daim devam yürü. Bu davarlar küllükleri basinda mäläyä dursun. Bu reaya baska bir boka da yaramaz.

tevecügünüz efendim..))))

sende öylesin tsk ederim,senin anlamak istemedigin sey, bunlarin zere kadar ilim yada bilim sahibi olmadiklari bunlarin sorunu ne vatan ne de millet, ne osmanli, yada atatürk....bunlar yallarini yiyip aksamlarida 3 kisilik koltuga uzanip biraz oradan yemlenip,biraz buradan,biraz suradan yemlenerek Atatürke iftira ve küfür etmeyi kendilerine ahlak edilmis kör cahil yobaz tayfasi...

öyle bir zihniyetle karsi karsiyasinki erdogani annalarinin üzerinde yakalasalar orosbuluk annamda derler...bu kadar net... bunlarin Allahdan korkusu olsa zaten burada yillarca insanlara iftira atmazlardi...

hepisi karisi kocasi kardes cocuklari bunlari ,bir birlerini düdükleyip duruyorlar....herkesi de kendileri gibi saniyor....aklin aliyormu ya ...ben kuzenimle evlenicem benim kardesim o beni ailem evlatliktan red eder..

bunlar yillarca kardes kardes düdüklesiyor hersey normal ama chatte tanismak icin giren kadinlar rosbik at iftirayi izi kalsin o cocuklarinin annalari bacaklari acik dolastigi icin herkesi kendi annalari gibi saniyorlar...

Geändert von Lara__ (14.12.2017 um 00:52 Uhr).