Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 03.06.2009, 21:04
fos

Standard Görünmez adamin maceralari 12

. May contain explicit language- Parental Guidance adviced.
Bu a.q.Hintliler de bayagi inatci olabiliyorlar. Ineklere degil, bilakis inatci kecilere ya da karakteri saglam eseklere tapmadiklarina hayret etmem icin sadece 5 saniyem vardi. Vikram Kapoor akabinde kafama gong cubugunu „zibewwonggk“ diye indirdikten sonra, beni bir de buhar odasina kapatmisti. Is pisirdigim hatunu da kovmustu. Görünmez, yakalanmis terli birisiydim artik. „Uyandinis mi görünmes adem hehhhahah“ diye dalga geciyordu benimle. Bana ne garezin var Kapoor hoca! Ben size ne yaptim ki? . Kapoor hoca ummadigim bir sukunetle ve gizleyemedigi kisisel bir tatmin ifadeyle „ben sänin gibby numaradan ruhleri chock gordim..gorunmeslik trance gibi birsäydür, insanlar ölünce, ya kiyamet günuna kader bekleyecaklar, ya de kedi, köpak or maybe esek olarak re-inkarnation olarlar, ruh diye birsay yoktir! Sen eski Bombay hokkabaslarinun bir teknikisiylä bu oselliki kaszanmissin.Ben de Bombayliyim..bilirim.Ama sen suistimalci ve seks maniacsin! Hollywoodta depression ve Kuru kuku birakmadin..ben seni yakaladim .Sana teklifim var.Ortak olalim , sen bane ben sena yardäm edecekim, sena arkadas olacakim “

Cabuk birak beni yoksa senin icin kötü olur! desem de, hakli oldugunu, ve birisiyle korkmadan konusabilmeyi özledigimi de itiraf etmeliyim. Ayiya dayi demeliydim sanirim. Kapoor Hoca Mister Kapoor do yu hir mi lan.,gel okay lets mek a deal gel, bana sen ne verebileceksin!? Vikram Kapoor benim cark ettigimi duyar duymaz, hemen yanima geldi. “Al bakalim yak önce bir sigara. Bak görünmez „kofti ruh“ adam, ben haric, herkes senin bir ruh oldugunu saniyor ve buna itibar gösteriyor! Sen bana yardim edeceksin, ben de sana yalnizliginla daha iyi basa cikabilecegin meditasyonlar ve yasamasini ögretecegim. Yoksa bu gidisle, ne ellemedik beden, ne de yasama arzun kalacak! Kafasini Hintliler gibi salliyordu konusurken. Tamam! Kabul ediyorum. Sirrim sende emin ellerde. >Cak ortak< diye bir tana caktim cenesine. Bu enseme attigin saplak icindi Vikram !“

Vikramin Hocanin Ocean Park Drive-daki dairesi zevkli ve Hint usulü esyalarla dösenmisti. Kedisi „Gizmo“ise beni koklar koklamaz gicik kapmisti. „Bu äksäm chock önemli bir iyilik yapacaksin bana, karsiliginda, Cheerleaderlerle jacuzziye sokacayim seni ,LA Dodgers takiminin Masörüyüm ben“ derken benim agzim sulanmisti..,o Hintlilere has beyaz disleri inci gibi parliyordu. “ Sen tanidigim en sapsal görünmez adamsin..nasil yakaladim seni de Cheerleaderlerle „ Ne yani, benden haric baskalari da mi var ? “ Tabii ki var! Ve hep ayni salakliklari yapip yakalaniyorsunuz.Insanlari bu kadar gerizekali mi saniyorsun? Kullanilmis otel odalari, ruh cagirma seanslarindaki neredeyse %100 e varan basari oranlari. Hamile kalan meditasyon talebeleri! Ve daha neler neler.

Haydaa! Vay anasini sayin seyirciler, yahu briaz yiyiselim biraz icelim gezelim dedik,bu Hint fakirinin dediklerine bakar misiniz. „Nedir bu sana yapacagim iyilik diye sorarak konuyu degistirdim.

„Bu aksam Los Angeles Dodgers ve New York Yänkeesin baseboll maci var! 23 senedir champiyohn olamadilar.Sen bir iki top tuteceksin. Macten sonra, seni Cheerleaderlärin partisine sokecegim.Inan ki, o gecenin bitmesini istämeyecaksin“

Eyy..ooo…go .LA. Dodgers go go go…