Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.05.2009, 15:40
fos

Standard Görünmez adamin maceralari 10

. May contain explicit language- Parental Guidance adviced.
PushPussy Man ! XL Extended New York Version - Coz' big is better at the Big Apple!

Tavlalar dijital bir sekilde masalarin icine gömülü.Okey oyunlari touch-screen. Iki cay isteyen ‚tu ti’ s´diyor. Ortada 3 metre capinda yerden bir metre yüksekligindeki podyumda da, türk pop müziginin esliginde 2 sarisin 1 de zenci hatun ortaklasa bir nevi üstsüz belly dance ve lap-dance karisimi dans sunuyorlardi. Wc-ye girdim. Kapinin sesini duyan yan taraftan bir anda“hey glory hole glory hole..10$..hey what about..hey göremiyom seni..hey cant see ya man! hadi sugar..c'mon try..“ diyenin cirkin gözü bakiyordu bel hizasindaki delikten. Ne bicim bir kiraathane nan burasi! Otele dönmek istiyordum…go johnny go..go- go.canim sin go go..

Suite girerken, yan odadan Oxana ve arkadaslarinin fisfisladiklari parfümün kokusu burnuma ve actiklari sampanyalarin singirtisi kulagima geldi. Soyunup, dusumu alip, kapilarini calmistim. Okana kapiyi actiginda „ and did you find some Dicks for us Kostas ? hihihihi“ dese de, kimse yoktu tabii ki. Ve onlarin beni görmedikleri halde onlarla cok iyi vakit gecirecegimi anlamam 2 salise sürmüstü. Lakin isgüzar Yunanli Kostastan istedikleri seyin nedenini hemen anlamistim. Ilki - ablalar matiz ve ucmaktaydilar. Ve en önemlisi ise - yan taraftaki yuvarlak büyük yatakta yatmis ve sizmis 3 sisman Arapti. Demek ki Araplarin bülbülleri hala Jet-Lag’deydi. Eh bu ayibi ve bu hüsrani >görünmez bir adam< cözemeyecek miydi. Suitin ikinci yatak odasindan telefonla seslendim >Hi Kostas is speaking – Listen, I found a guy for y’all - -Switch off the lights and wait!!<

Could be continued in L.A.