Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 29.05.2009, 16:39
fos

Standard Görünmez adamin maceralari 9

. May contain explicit language- Parental Guidance adviced.
PushPussy Man ! XL Extended New York Version - Coz' big is better at the Big Apple!

Sabahin 7 sinde Avenue of the Americas ve 54 cü cadde kavsaginda, gizlice daldigim limuzinin gitmek istedigim otelin tam önünde durmasi bir tesadüf degildi.Cantasini ve evraklarini ’gecici olarak’ emanet aldigim isadaminin oteliydi. 3 sisko Arap ve 3 sarisin yosma ile birlikte Hilton New York otelindeydik.Sismanin biri dönüp kizlardan birine „Oxana my dear go sleep first okay! Your suite is close to awrs!, go shop ..go shop..kam et 8 pm…yallah habibi.take here 400.-$ for now.“ söyledikten sonra, hep beraber inmistik.Ben dogruca resepsiyona gidip, büründügüm kisinin adini bir kagida yazip altina da Su anda sahsen otele giris yapamiyorum. Kredi kartim ilisikte, odam ‚Suite’ katinda olsun, saat 3’te gelecegim- diye bir not birakip, resepsiyoncunun önüne koyar koymaz görünürlügünü kazanip, o da dönüp saskin saskin zarfi alip okumus ve istedigim gibi anahtarimi hazirlamis, concierge-e vermisti. 4 dakika sonra caktirmadan alip odama cikmistim. Kapi koluna „do not disturb“kartini asip 7 saat uyumusum. // Uyandigimda karnim acikmis, canim da kebap cekmisti. Concierge-i aradim: Hello Concierge my name is Kostas how may i help you! Sasirmistim, New Yorkta ilk konustugum adam da Yunandi >ähm yeah Hi! this is Suite 4567 calling, tell me Mr.Kostas..is there any Turkish Restaurant nearby?< Concierge >..lemmy think, yeah check out „ Brooklyn Kebap Factory on 4.th Ave! >

New Yorkun göbeginde kebap yiyecegim aklima gelmezdi.Restoranda calisan 10 kisiden 11’i türktü. Tuvaletci kadin hamileydi. Et-sisleri, ickileri ve salatalari eksilen insanlar bunu farketseler de fazla sorun yapmamislardi. En son masada iki gencin konusmasini dinliyordum.„PushPussy be..ulan ben ona dedim, 3 karton al, bana tutmus PushPussy f*cking tax claim form ist not filled in properly..hay ebesini hay Pushpussyledigim ya..yok böyle birsey yaa." öteki " Yapma be, f*ck be abi..peki bu Pushpussyledigimin aklina sonradan mi gelmis-F*ck man..F*ck be adamim. Neyse gel hadi –Kahveye gidelim“.Bu dallamalar hayret en standart küfrümüzü bile amerikancaya cevrimisler bu a.q.-larim ! diye düsünmüs, peslerine takilmistim.

to be continued