Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.04.2015, 20:40
seyrangah

Standard

Aslinda CHP basta olmak üzere Türkiye'de ki siyasi partilerin "parti ici demokrasiye" kayitsiz sartsiz gecmeden siyassi makale yazmak istemiyorum. Muharrem Ince'siz bir CHP doruk noktasina ulasmamis sayilir ama bu resimi gördügümde gülmekten kirildim. Burda ilgi duyanlarla paylasmak istedim

ERDOĞAN SORUSUNA ŞOK YANIT

Gazetecilerin, 'Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bu düşüncelerinizi ilettiniz mi?' şeklindeki soruya Osman Erdoğan, "Kendisine kim ulaşabiliyor ki rantçıların dışında kimse ulaşamıyor ki" Cevabını verdi. AK Parti’den geçtiğimiz yerel seçimden önce istifa ettiğini belirten Osman Erdoğan, "CHP’ye yeni üye oldum. Saadet Partisi’nden Rize Belediye Meclis Üyesi adayıydım, Mehmet Bekaroğlu hoca ile beraberdim. Birlikte geldik" diye konuştu. İnsanların olması gereken yerde olmasının anormal bir durum olmadığını ifade eden Osman Erdoğan, "Ben fikirlerimde özgür birisiyim. Fikrimde özgün olmak isterim. Hiçbir baskı olmadı. Hiçbir baskı bana sökmez. Bugüne kadar hiçbir baskıya boyun eğmedim. 12 Eylül’de ceza yedim. Devletin sillesini yemiş bir insanım ve ülkücüydüm" ifadesini kullandı.

Bir gazetecinin 'Kemal Kılıçdaroğlu akrabalığını biliyor muydu?' sorusuna Erdoğan, "Bilmiyordu" dedi. Erdoğan, CHP’ye Mehmet Bekaroğlu ile birlikte katıldığını söyledi.