Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 22.07.2008, 14:05
xgicikoglanx

Standard Arkadaslar o kadar fark saydiniz dogrudur,

ama sunu unutmayalim Türkiyedeki sicaklik, insanlarin birbirine karsi saygisi, yardimlasma duygusunu almanyada ve yahut diger avrupa ülkelerinde bulamayiz, avrupadaki insanlar kurulmus robot gibiler hisleriyle duygulari ile hareket etmiyorlar ama bizim insanimiz kalbiyle yüregiyle hareket ediyor insanin vatani gibisi varmi tabiki yoktur. Almanci Türk Kizlara gelince 12 yasinda sevgilisi olmasi gayet dogal karsilanir, 14-15 yasinda ders aralarinda okuldan kacip sevgilisiyle bulusabilir, on tane erkekle ayni anda beraberligi yürütmekte ustadir yani kiz kölnde kaliyorsa oglanlarin kölnde degil cevresinde oluyor bu yüzdende yasadigi yerde namuslu olarak göze carpar. her turlu cinsel deneyimi bu yaslarda yasayan, bu yasta barlara ve gece kluplerine girebilmek icin görevlileri "tatmin" eden, 17-18 yasina gelince coktan bir dolu partner eskitmis, 20 yasinda artik her turlu ortama girip cikmis kizlar. Sevmekmi hmm yok ya öyle birsey. Ciddi bir iliski kurmakmi? Aman aman bosver almanci kizlarin yüzde 90i bes para etmez! Digerlerine gelince hic bulamazsin evden cikmayan hanim hanimcik kizlar onlarda kötü kizlarin sayesinde eziliyorlar. boyle genelleme mi olur? bal gibi olur, madem tipik Türk kizindan bahsedebiliyoruz, tipik almanci Türk kizi da böyle oluyor, Üstelik gercekten yasamis ve bilenlerin "onlar istisna" diyemeyecegi kadar cok sayida. tamamiyle serbest olan kimsenin karismadigi, babalarinin "kirarim bacaklarini" demedigi, abilerinin " bi daha o herifle seni gorursem keserim" demedigi, erkek arkadaslarinin "nasil bu yasta ayni anda iki erkekle seks bile yaptin? Erkeklerle cinsellik yasadin, nasil insansin sen?" demedigi hatta gecmisini hic sorgulamadigi Erkekler elbette Kizlara karsi sevecen olur, terslemez. eger hoslandiysa ilk gece birlikte olur, cinsel deneyimlidir, ortam bilir. Ha birde unutmadan ortancilar var yani Türban takanlar.. kendilerini ultramodern sanip ortalikta cirit atan ve namusunu ön görüsüyle (vorderansicht) saklayan tiplerdir. Geldik iste böyle bir ortama inaninki ben 27 yasima geldim almanyada yasiyorum ama simdiye kadar hangi yönden olursa olsun tecrübe sahibi olduysam Türk kizlarin sayesinde oldum. Aldatildim aldattim sevip sevildim cinselligide yasadim ama Türkiyede bu yok eger kiz seninle cinseligi yasiyorsa bal gibi yapisir yakani birakmaz ama burda almanyada yasayan kiz nede olsa o vurgunu ilk senden yemedigi icin kolay kolay pesini birakir yada ilk sensen bile aman bosver onu ondan iyisi vardir deyip saaaak terk… kimse gelip burda yasayan sözde helal süt emmis erkek eli asla degmemis kendisini evlilige saklayan kizlari savunmasin. Simdi bana derler sen cok geri kafalisin ama bunu diyenlere sunu söyleyecegim biz TÜRK MILLETI olarak ne isimiz gücümüz icin nede maddi maneviyat icin yasiyoruz, biz Türküz dogruyuz namusumuz icin yasariz. Bu düsünclerimi burda yazmama aklim bile ermiyor ama bu konuyu 10 sene evvel yazilsaydi bu sekilde cevab vermezdim. Türk kizlarinin cogunlugu ciktigi erkege müstakbel koca, dayanak noktasi, ayaklarinin üstünde tutacak kisi, besleyicisi olarak bakar. bunda tabi aile faktörü önemli; bizim ailelerimiz aman kizimiz iyi koca bulsun, is sahibi olsun, kizimiz kutsal bakire olsun, baskalari ne der diye dusunurken, avrupa ailelerinin cogunlugu kizimiz ayakta dursun, birseyler yapsin, basarili olsun, ne isterse yapsin, eglensin cossun, atlasin kossun aman aman kizimizi sikmayalim yoksa alman kanuna basvurur korkusuyula ve uyusturucudan uzak dursun diye hareket ederler. ailenin yarattigi motivasyon ikisinde cok farkli, tabi bu kiyasalamayi ancak Türkiye’nin büyük sehirleri ile avrupa arasinda yapabilirsiniz, bir de ~%60 tasrada yasayanlar var. onlarin motivasyonlari bundan da beter. hala kariyer yapiyim, biseyler yapiyim, kendim dururum ben diyebilen kizlarimiz oldukca azinlikta oldugundan bu fark hala cok göze batiyor. olayi bir gece olarak dusunurseniz tabi yazilanlar oldukca dogru, tipik Türk kültürüne sahip Türk kizi bulunmaz hint kumasidir, hala da böyle hissetmesini saglayan da avrupali türk gencleri gördügü zaman iyiki ben namusum icin yasiyorum der.. . Türk kizi sevdimi sever, her türlü fedakarligi yapar; sevmediginde takmayip, acimadigi gibi. avrupali kiz ise sevme derdinden çok, verme derdindedir. Evet ben Türk kültürüne sahip 5 dakikadan fazla düzgün bir sekilde türkce konusabilen; Türk kizindan yanayim.
Angehängte Grafiken
Dateityp: jpg gulcan.jpg (14,5 KB, 4x aufgerufen)