Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.01.2018, 00:29
seyrangah

Standard

Zitat:
Zitat von Caka_Bey Beitrag anzeigen
Selam Seyrangah,

bu, kimse senin sinirlerini bozuyor. bosver degmez kardesim, sen ticareti severdin ticaretle ugras, doganin güzel oldugu yerde 1 haftaligina dogada yasamaya git, dini seversin ibadetlerini yap, sende bilirsin din, kendimde degilim dedigin yerde bile seni aninda diriltir, harekete gecirir. maddi ihtiyaci olan varsa bildigin duydugun yardim et sevindir, ziyaret etmeye deger dedigin, coktandir ihmal ettigin kisiler varsa ziyaret et, bu sahis seni yanlis seylere odaklandirmaya calisiyor...
Selam Caka_Bey, kardes böyle insanlar iste Türkiye'nin gelismesinde en büyük fren oluyorlar.
Ona gereken dersi verecegim ben, ögrenmek ve ögretmek kötü bir sey degil..
Bunlarin derdi dogrulari ögrenip gerceklerin dogrultusunda devam etmek degil. Bunlar kendi cikarlarini dogru ya da yanlis baskalarina da dayatmak istiyorlar..

Bir hafta Irlanda, ya da Gibraltar yapacagim zaten. Bu gerzek korkudan altina siciyor. Böyle yapmayla sadece hedef sasirtmaya calisiyor.. Bir osururluk cani var, bakma TTT'ye Titel, Thesen und Temperamte degil, Tangir, Tungur, Teneketoni...

En cok hayran oldugu kisi benim, en cok kinledigi kisi benim. Cünkü benim gibi olmak istiyor olamiyor. Olamazda .. Nothing beats the Original.