Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 26.06.2017, 01:02
Benutzerbild von Lara__
Lara__ Lara__ ist offline
Erfahrener Benutzer

Standard

Mustafa Kemal ATATÜRK inançlı bir Müslümandı ama dini siyasete alet eden mürtecilere düşmandı,dini cikar haline getirenlere,kullananlara dü$mandi,tipki Hz.Muhammet oldugu gibi..
kuran ibadetini ne kadar gizli yasarsan o kadar makbul emri veriyor...

ve tarihinizi taniyor olsaydiniz bilirdiniz ki dini ticaret ve cikar halini getirilen camileri yikan HZ.Peygamber kendisidir...HZ Peygamber tek kurusun dönen bir oramda tek secde namaz kilmamistir karsi cikmistir.Para karsiligi namaz kidiran ve onlarin arkasinda namaz kilan insanlarida ibadetlerinide lanetlyior kuran ,öyle emir ediyor.

Acin okuyun ama sizin derdiniz kurani anlayip yasamak deyil ,kurani cikarlarinizi göre kullanmak...siz yatin yatin kalkin ,yemediginiz pislik kalmasin sonrada kurana iftira atin...

siz yatin yatin kalkin sonra ibadet edtik deyin...sizin icin ibadet etmek yatip kalmak din ve kuran namaz ve oructan ibaret..ibadetin ne anlama geldinginide sakin ögrenmeyin..birde sevapla günahi ezberleyin,gercekde ne anlama geldigini sakin ögrenmeyin

ibadet demek Allaha iman etmenin yani sira Kafa ni calistir diyor,üret diyor,yaratici ol diyor,cali$mak ,okumak ,beynini calistir diyor ayet..insanlara faydali ol diyor.."iman "Allaha inanmank, güvenmek anlamina geliyor...

Mustafa Kemal Atatürk gibi yaratici önderin ,nasil bir azimle ,emekle,cabayla milletine ve dinine nasil sahip ciktigini bilmesen ,asla türk kimligi altinda kendimi tanitmazdim....Utanc vericisiniz

sadece bos bos konusun,bir mokdan bilginiz olmasin,üretmeyin,beyninizi calistirmayin,düsünmeyin,okumayin,hic bir yeteneginiz de olmasin ,ellerinizde bir telefon ,hayvan gibi calisin ,yatin kalin ,adinada yasamak koyun...sirk sürüsü ,mal mal yasayin ,sonra geberin gidin,ben geberin diyorum nezaketimden ,kuran daha agir bir taciz kullaniyor da

Geändert von Lara__ (26.06.2017 um 01:34 Uhr).