Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 02.06.2015, 13:49
Benutzerbild von timeraiser
timeraiser timeraiser ist offline
Erfahrener Benutzer

timeraiser eine Nachricht über ICQ schicken timeraiser eine Nachricht über AIM schicken timeraiser eine Nachricht über Yahoo! schicken timeraiser eine Nachricht über Skype™ schicken
Standard

Zitat:
Zitat von 1978salih Beitrag anzeigen
KENDISINE SAYGISI OLMAYANIN ; BASKASINA SAYGISI BEKLENILEMEZ !!

ESSEK SAKASI YAPAR GIBI GÖRÜNÜM VEREN BU IKI KOMIK INSANLARIN, NE YAZIKKI CAMI DEGIL DE EVDE BU SAKAYI YAPTIGINI ANLAYAMAYARAK , SAKA YAPILAN YERIN CAMII DIYE TANITILMASI DA , BI OKADAR MIYOPLUGUN BIR ISARETI OLSA GEREK !

SAKA VE GÜLMEK ELBETTE ISLAMIYETTE DE VARDIR !
...
Nerede olursa olsun! Çamiye gidenlerin şakası - bir düşün - ve de ben yüklemedim internette (yani: iki düşün). Ben mi saygısızlık gösteriyorum onlar yüklerse?
Baksana, onlar o kadar beyenmiş ki, senin ve senin gibilerin yüzüne güneş açmak istemişler!

Sonuç: Ben çamidekilerin fıkralarını açıklıyorum ve sizlerlen neşeyi paylaşıyorum. Dünyayı kara görmeyi bırak ve de ardında gülümser yüzünü aç yüçe dini ve Allahı düşünürken ;-)

Zitat:
Camii hocası hanımlara vaaz veriyormuş. Kadınlardan biri sormuş -Hocam bir muhendisle beraber olursam onun cezası ne kadar hoca - 3 sene demiş - avukatla olursam? - 5 sene - doktorla olursam? - 4 sene - peki hocam hocayla olursam? Hoca : - seni gidi seniii .. sen cennete gitmek istiyorsun galiba...
 (\___ )=='-'
  \ .   ) )
   \ `-' /    
~'`~'`~'`~'`~
Der Mensch glaubt, weil er zum Wissen zu blöd ist!

Dieter Nuhr