Einzelnen Beitrag anzeigen
Alt 19.10.2013, 11:02
zerrecikler

Standard

Zitat:
Zitat von DerToni Beitrag anzeigen
was hat denn der oc erdal erzählt? was hätte zerrecik denn alles ausgeplaudert?

alles was ich hier erzähle weiss ich von erdals dicksten freunden.
dass er ungebildet, ungelernt und bei seiner mama wohnt hat mir der kemal erzählt.
als er noch bei seinem bruder gelebt hat war meine informationsquelle die schwägerin. sie hat damals gesagt dass ihr die zukünftige vom lasto$ leid tun wird.
dass er von seinem bruder rausgeschmissen wurde und wieder bei seiner mama lebt hat mir der cenk erzählt.
zuletzt habe ich von cüneyt noch ein paar brisante aussagen und bevor ich wieder zurückfliege werde ich noch einen müjdat kennenlernen.

das sind alles seine ex türk.cafe-kumpels

@zerrecik
was hast du bloss über erdal ausgeplaudert???
bu kadin anca bana iftira atarak kendisini müdafaa edebilir. benim hic kimsenin hakkinda cok fazla bir bilgim yok, nedenide sormadigimdan kaynaklanir. özel hayatlariyla ilgili, kendilerinden birseyleri anlatdiysalarda, mezara kadarda bende sakli kalir.

bizim su süperman (the last time) ve dengesiz olan arkadasi (x0x), kendileri forumlarda öz gecmislerini anlatmislardir. bence ikisi cok güzel birbirlerine yakisiyorlar. bence biz bunlari evlendirelim :-))

ben kimsenin hakkinda ona buna laf yetistirmis degilim, eger zaman zaman özelden birseyler konusulduysa, bunlar daha önce forumlarda tartisilmis konulardir. Zaten herseyleri ap acik meydanda

gelelim bizim su erdal beyin adina, ismiyle ilgili, umarim hatirliyorsundur, seninle özelden kisadan muhabbet ederken, ben o an boslukta bulunarak: erdal beyle muhabbetiniz nasil geciyor, gülücük atarak sormustum, sende: erdal bey kim? ups, the last timeeee :-))) neyse, uzun lafin kisasi, bu adam birden alevlenip beni arkadas sayfasindan sildi. bende o günden beri yemeden icmeden kesildim...... ;p yok sen toniye benim adimi söylemissin yok söyle yok boyle...
toni senin gelmisini gecmisini bilmiyormuydu sanki :-)))) vidi vidi vidi yaparak basimin ettini yedi o gün.

özürdiledim, acik acik muhabbetin nasil gectigini anlatmama ragmen, bu adam kendi kendisine havalara girdi. hasta bunlar ya, vallahi hasta bunlaaarrrrrrr

süperman, eger sen gercekten bir müslüman evladiysan, benim bu yazdiklarimin dogru oldugunu söylersin. Aksi halde, sakin ola o yüce ALLAHIN ADNI BIR DAHA AGZINA ALAYIM DEME

hem bunca zaman tanisiyorsunuz, isimlerinizi bilmiyormuydunuz? Illa benide o pis oyunlarina alet edecekler. Hay sizin ben o oyunlarinizi aslanlara yedirtmezmiyimmmmm

gelelelim su dengesizin münasip yerinden uydurdugu hikayelerine: gerizekali kadin seni, beni, süpermanden haric kimseler arkadas sayfasindan SILMEDI. ;p

kiskancligindan ne yapacagini sasirmis. ici bozuk kadin....

ben su foruma katildim katilali, buranin cirkin kadinlari tarafindan saldiriya ugradim. ezeceklerini sandilar. ezemediler